Čempionei grūti noticēt savai uzvarai

Īslīciete Anita Krastiņa sestdien, 5. jūnijā, Valmierā kļuva par Latvijas Sporta veterānu savienības 47. sporta spēļu čempioni novusā 50+ vecuma grupā.Bauskas novada komandas koordinators Aldis Pavilons šo faktu raksturo ar vārdu «sensācija». Novusistei tiešām bijusi veiksmes diena – desmit cīņās viņa tikai vienu zaudējusi un vienu spēlējusi neizšķirti. Tas arī nodrošinājis divus titulus – veterānu sporta spēļu un Latvijas individuālā senioru čempionāta uzvarētāja.Anita atzina, ka viņai veicies ideāli, bet pašai grūti noticēt tādam panākumam. Zelta medaļa valsts mērogā esot iegūta pavisam sen, jaunības dienās. 6. jūnijā sportiste kopā ar Staņislavu Bednarčiku sacentās dubultspēlēs. A. Pavilons informēja, ka šajās sacensībās bijis ļoti kupls dalībnieku skaits. Piemēram, 50+ vecuma grupā vīriešiem sacentušies vairāk par 70 novusistu. Bauskas novadu vīriešu individuālajās sacensībās vislabāk pārstāvēja Staņislavs Bednarčiks, kurš 60+ vecuma grupā izcīnīja ceturto vietu, kaut gan punktu skaits bija vienāds ar bronzas medaļas laureātu. Marina Rīna savā vecuma grupā ierindojās sestajā vietā.