Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Codē jauns sporta organizators 8

Bauskas novada Codes pagasta sporta pasākumu organizatora pienākumus no šī gada sākuma pilda Āris Rotbergs.Sākotnēji uzrunāti jaunieši, bet viņi nevarējuši izšķirties. «Tad pieņēmu piedāvājumu, jo to vajag darīt cilvēkam, kam sports ir tuvs,» sacīja Ā. Rotbergs. Viņš jau strādā Codes pamatskolā par sporta zāles uzraugu. Ā. Rotbergs četras dienas nedēļā no pulksten 15.30 līdz 21.30 nodrošina iedzīvotājiem iespēju sportot. Ja notiek sacensības, darba pienākumi jāpilda arī svētdienās.Pašvaldības sporta centra «Mēmele» direktors Zintis Alksnis, kura padotībā ir pagastu sporta pasākumu organizatori, skaidroja, ka līdzšinējā pienākumu izpildītāja Solvita Rotberga ļoti labi strādāja. Tā kā viņa atbild arī par pagasta kultūras dzīvi, slodze bija par lielu, un nācās izvēlēties. Pārmaiņas notikušas, jo dzīve piespieda, nevis tāpēc, ka kaut kas būtu jāmaina. Z. Alksnis pieļauj, ka codieši sevišķi neko neizjutīs. Āris ir sportisks cilvēks, un Solvita tāpat būs līdzās (viņi ir dzīvesbiedri – red.). Ja būs nepieciešams, palīdzēs. Pagasta sporta pasākumu organizators nav sporta centra štata darbinieks, ar viņu tiek noslēgts līgums par konkrētu darbu veikšanu. Atbildīgā galvenie uzdevumi ir rīkot pagastā sacensības un koordinēt vietējo sportistu piedalīšanos novada mačos. Par lielāko izaicinājumu Ā. Rotbergs nosauc dokumentu kārtošanu, tai skaitā balvu un diplomu pasūtināšanu un iegādi. Codē vispopulārākais esot florbols, piemēram, pagasta sacensībās pērn piedalījušās pat piecas komandas. Cieņā esot arī volejbols. Pārsvarā sportojot jaunieši, arī vidējās paaudzes un vairāki vecākās paaudzes pārstāvji. Pozitīvi, ka iesaistās vecāko klašu audzēkņi. Visvairāk sporta zāli iedzīvotāji apmeklējot sestdienās, piemēram, pagājušajā nedēļā florbolu spēlēja ap 24 cilvēkiem, turklāt interesenti darbojās ar trenažieriem. To darbdienu vakaros vidēji dara no desmit līdz 12 sportistiem. Kopumā lielākoties apmeklētāji ir vietējie, ierodas jaunieši arī no Jauncodes un Bauskas. Dažkārt sporta zāle ļaudīm kalpo par satikšanās vietu.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

cinis

code- ģimenes māja :D
nesmuki, spelesim florbolu jaieliek bortā :D

pirms 7 gadiem, 2012.01.22 08:57

mjāā

Tieši tā, labi tas nav. Tas nenozīmē ka radinieki vispār nevar strādāt, bet tad konkursu utt, ja reiz tāds stāvoklis ar darbiņiem un vēl laukos. Cik grib kaut 1 darbā strādāt!!

pirms 7 gadiem, 2012.01.21 22:14

par

Izsmējos- Zinta padotībā!!! Zintis pašam grūtības veikt tiešo darbu. Kā Solvita varēja ļoti labi strādāt pie tik lielas sodzes. Okei , lai Āris strādā , pretenziju nav , bet lai Bauskas sporta izcilie vadoņi , kas saņēmušies entos darbus nejaucās pagastu darbā. Tātad KĀPĒC Ārim arī nevar būt divi darbi.

pirms 7 gadiem, 2012.01.21 19:08

Jā, varam dusmoties uz ''nolicējiem", bet piekrītam tāpat! Bezkaunīga attieksme,redzēsim kā viņš varēs apvienot abus darbus.Nav jau smags un fizisks darbs, kaulus nelauž un apvienot arī var. Runa jau nav par to, bet cik likumīgi gan!

pirms 7 gadiem, 2012.01.21 13:42

ho ho

Codē tā notiek,jo neviens neko nekontrolē.Gan jau atradīsies vēl kāds amats sav;ejiem.

pirms 7 gadiem, 2012.01.21 07:47

ANSIS

HI HI laikam nav darba, bet nevar jau arī būt, ja visur tikai saskata negatīvo un sēžot pie datora visus "noliek" HA HA

pirms 7 gadiem, 2012.01.20 21:51

hi hi

Viņš jau strādā par sporta zāles uzraugu ,tātad tas ir cilvēks,kam sports ir tuvs! Vai tiešām tikai radiniekiem jālien vienā maisā? Ceru, ka kādam varbūt radīsies iespēja dabūt darbiņu par zāles uzraugu, takā slodze būs vai nebūs par lielu,ievēlēsim atkal kādu radinieku! Pasekošu tam līdzi! HA HA

pirms 7 gadiem, 2012.01.20 16:31

Sports