«Dartija» cīnīsies otrajā kārtā 2

Basketbola klubs «Dartija» ar uzvaru izbraukumā iekļuvis starp piecām labākajām Amatieru līgas centra zonas komandām.Svētdienas vakarā spēle ar «Mārupe/kas jauns.lv» gājusi grūti, tomēr Iecavas basketbolisti uzvarēja ar 84:74, stāsta «Dartijas» galvenais treneris Voldemārs Pārums.Spēle no sākuma ritēja sīvi – pirmā ceturtdaļa noslēgusies ar 13:11 par labu «Dartijai». Otrajā viesu pārsvars bija pārliecinošs – 18:9, lai arī rezultāts pēc pirmā puslaika niecīgs – 31:20. Trešajā ceturtdaļā «Dartija» nostiprināja handikapu, un, atsevišķi spēles posmā uzvarot ar 26:17, kopumā apsteidza «Mārupe/kas jauns.lv» jau par 20 punktiem – 57:37. Pēdējā ceturtdaļā mājnieki gan saņēmās un iemeta vairāk par viesiem, posmu uzvarot ar 27:37, tomēr ar to nepietika pārākumam visā spēlē.«Beigās paši sataisījām problēmas,» skaidro V. Pārums. Pēdējās ceturtdaļas vidū, apsteidzot «Mārupe/kas jauns.lv» ar 17 punktiem, spēlētāji kļuvuši paviršāki, un trīs minūtes pirms spēles beigām pārsvars bijis jau tikai 7 punkti. «Saņēmāmies, sametām sodus un vinnējām,» saka treneris.«Dartijas» komandā rezultatīvākie bija Gundars Brička ar 22 punktiem, 8 atlēkušajām bumbām un 2 bloķētiem metieniem, Jānis Bērziņš ar 19 punktiem, Armands Švītiņš ar 14 punktiem un 7 atlēkušajām bumbām, Ģirts Hauks ar 13 punktiem un 4 atlēkušajām bumbām, Juris Brūveris ar 9 punktiem, 14 atlēkušajām bumbām un 5 rezultatīvām piespēlēm.Muskuļa sasituma dēļ no spēles izstājās pamatsastāva dalībnieks Aldis Beitiņš. V. Pārums tomēr cer, ka līdz otrās kārtas sākumam viņš, tāpat kā iepriekš mājas spēlē ar «Jūrmala/Fēnikss» ceļgala traumu guvušais Mārcis Eglītis, jau būs «uz strīpas».«Minimālais uzdevums, ko nospraudām sezonas sākumā, izpildīts,» V. Pārums ir gandarīts. Otrajā kārtā spēlēs Amatieru līgas piecas labākās centra zonas un trīs labākās austrumu zonas komandas. Izspēles kalendārs būs zināms 14. martā, kad būs pabeigtas spēles zonās. Paredzams, ka «Dartiju» gaida vēl 14 spēles – pa septiņām mājās un izbraukumā.

Komentāri 2

jurka

kas tur ko cīnīties, dartijai, ja nemaldos, sākuma bilance būs 1:7, un pie esošās izspēļu kārtības apsveivas ar ASTOTO VIETU!!!

pirms 9 gadiem, 2010.03.13 01:34