«Dartija» izbraukumā pārspēj Lielvārdi

Amatieru basketbola līgas pirmā astoņnieka izspēlē Iecavas kluba izbraukumā uzvarēja «Lielvārde/Elvi» ar 82:91.Spēli Lielvārdes sporta centrā piektdienas, 9. aprīļa, vakarā apmeklēja 50 skatītāju, vēstī basket.lv . «Dartija» pārsvaru audzējusi pamazām - pēc pirmās ceturtdaļas mājinieki atpalika nedaudz - 18:20. Arī otrajā rēķins pieauga niecīgi par 18:22, puslaikā sasniedzot 36:42. Galveno izrāvienu iecavnieki paveica trešajā spēles posmā, to vinnējot ar 14:25. Ar šo pārsvaru pietika, lai noturētu uzvaru pēc mājinieku pārsvara ceturtajā ceturtdaļā ar 32:24.Spēle bija mierīga, miegaina un lēna, iecava.lv stāsta spēlējošais treneris Aldis Beitiņš. Pretinieku komandai bija tikai viens rezervists, tāpēc «Dartija» sakrājusi pārsvaru, pēdējo posmu nospēlējot «nevērīgi un bez īpaša azarta».«Dartijas» spēlētāju metienu precizitāte no spēles bija 45%, lielvārdiešu - 36%, liecina protokola dati. Iecavnieku rindās rezultatīvākie bija Gundars Brička ar 19 punktiem, Juris Brūveris ar 17 punktiem un astoņām atlēcošajām bumbām, Jānis Bērziņš ar 15 punktiem, Ģirts Hauks ar 11 punktiem un bumbām. Spēlē veiksmīgi iesaistīti mazāk pieredzējušie Jānis Ivanovs un Jānis Saveļjevs, kuri guva attiecīgi septiņus un deviņus punktus.Basketbola kluba «Lielvārde/Elvi» līderis Lauris Krūmiņš šajā spēlē guvis 40 punktus, Jānis Jaundālders iemetis 13 punktu un noķēris deviņas atlēcošās bumbas, Arnis Bartkevičs - desmit punktu un 14 bumbu.Jau vēstīts, ka «Dartija» Amatieru līgas pirmā astoņnieka izspēlē iekļuva regulārā turnīra pēdējā posmā ar uzvaru - zaudējumu attiecību 2:6, izpildot sezonas pirmo uzdevumu. Pēc galvenā trenera Voldemāra Pāruma vērtējuma, tas gan nedod daudz cerību uz medaļām, tomēr pirmais piecnieks ar veiksmīgu cīņu būtu sasniedzams. Iepriekš «Dartija» izbraukumā uzvarēja Salacgrīvas komandu. 31. martā Iecavā plānotā spēle pret «Beverīnu» nenotika viesu spēlētāju slimības dēļ un pagaidām pārcelta uz nenoteiktu laiku. 14. aprīlī sporta namā «Dartija» iecavnieki atkal tiksies ar Salacgrīvu.