«Dartija» izbraukumā uzvar pastarīšus

Iecavas basketbola klubs «Dartija» ceturtdien, 16. februāra vakarā rezultatīvā izbraukuma spēlē ar 91:112 uzvarēja Jūrmalas komandu.Iecavnieki, kas uz spēli Jūrmalā devās ar astoņiem vīriem, pārsvaru pār turnīra pastarīšiem nostiprināja jau pirmajā ceturtdaļā - 22:34, liecina portālā basket.lv publicētais spēles protokols. Otro ceturtdaļu «Dartija» zaudēja ar 22:19, bet otrajā puslaikā nostiprināja pārsvaru - rezultāts pa ceturtdaļām 18:24 un 29:35.Pēc šīs sezonas vienīgā zaudējuma Saulkrastu vienībai «Dartijas» galvenais treneris Voldemārs Pārums veltīja kritiskus vārdus uzbrucējiem, bet šoreiz «garais gals» patiesi izcēlies. Jānis Eiduks sametis 29 punktus, ieguvis 6 atlēcošās bumbas un atdevis 5 rezultatīvas piespēles. Ivara Zemīša kontā 26 punkti, 3 bumbas un 3 piespēles, Gundaram Bričkam 25 punkti, 3 bumbas un 3 piespēles. Daudz neatpaliek Ģirts Hauks ar 19 punktiem un 5 atlēcošajām bumbām.Jūrmalnieku vienībā labākais bija Uldis Feldmanis ar 30 gūtiem punktiem un 5 atlēcošajām bumbām, 21 punkts un 8 bumbas Jāņa Miglāna kontā.«Dartija» kopumā uzrādīja labu metienu precizitāti - divpunktu metieniem 60%, tālmetieniem - 55%, sodiem - 57%.«Dartija» ar 13 uzvarām un vienu zaudējumu saglabā pirmo pozīciju Latvijas Basketbola līgas 3. divīzijas (LBL3) turnīra tabulā. Otrā ir «Vidzemes augstkola» (ViA) ar bilanci 12-1, trešais - Bauskas klubs «Kvēle» ar uzvaru un zaudējumu attiecību 9-5. Jūrmalnieki turnīra tabulā ieņem pēdējo vietu ar 15 zaudējumiem.Iecavniekiem vēl priekšā divi izbraukumi - 20. februārī - uz Carnikavu, 2. martā - uz Limbažiem. 7. martā ieplānota mājas spēle ar Salacgrīvas vienību, 15. martā - iepriekš aukstuma dēļ pārceltā izbraukuma spēle Valmierā ar ViA. Šodien, 17. februārī, uz Salacgrīvu dodas «Kvēle».