«Dartija» uzvar izbraukumā

Iecavas basketbola kluba «Dartija» komanda izbraukumā uzvarējusi Jūrmalas sporta skolu un cīnīsies par vietu pirmajā piecniekā.Spēle ar Jūrmalas basketbolistiem notika piektdienas vakarā pretinieku komandas mājas zālē, kas ir tik maza, ka laukuma ārējā līnija vietām iet gar pašu sienu, stāsta «Dartijas» galvenais treneris Voldemārs Pārums.Tas spēlētājiem radījis grūtības pēc noteikumiem izmest autus, jo basketbolistu pēdām nebija vietas aiz līnijas, smej treneris. «Dartija» Jūrmalas basketbolistus pieveica ar rezultātu 84:75. Pamatu uzvarai ielika labs sākums – jau pirmajās minūtēs Iecavas basketbolisti ieguva pārsvaru ar 15:2. Pēc pirmās ceturtdaļas rezultāts bija 25:13, un puslaiku «Dartija» noslēdza ar septiņu punktu pārsvaru. Otrajā puslaikā spēle ritēja līdzīgi punkts punktā, ik pa brīdim pārsvaram mainoties no vienas komandas uz otru. Pēdējās ceturtdaļas noslēgumā iecavnieki atrāvās no jūrmalniekiem par astoņiem punktiem un šo pārsvaru arī noturēja.V. Pārums skaidro, ka pacīnīties nācies nelielu paviršības kļūdu virknes dēļ trešajā ceturtdaļā, tomēr uzteicot spēlētājus par cīņassparu. «Dartijas» rindās rezultatīvākais šajā spēlē bija Mārcis Eglītis ar 35 punktiem, kurš iemeta desmit trīspunktniekus. Ar 25 punktiem izcēlās Ģirts Hauks.Svētdien «Dartija» viesos sacenšas ar Latvijas Universitātes komandu. V. Pārums teic, ka gaidāma grūta spēle, tikpat svarīgas būs arī visas turpmākās, jo Iecavas komanda tēmē uz pirmo piecnieku.