FK «Bauska» piekāpjas viesos

Latvijas florbola virslīgas spēlē 16. oktobrī viesos florbola klubs «Bauska» ar rezultātu 2:3 piekāpās komandai «Ulbroka».Vienības treneris Ingus Panteļejevs stāstīja, ka pirmajā trešdaļā baušķeniekiem bija pārsvars, bet to izdevās izmantot minimāli. Pēc Anda Levīša piespēles vārtus guva Toms Rozentāls. Viesi turpinājumā izvirzījās vadībā ar 2:1, bet pēdējā trešdaļā rezultātu izlīdzināja Ģirts Laugalis – 2:2. Tomēr spēles priekšpēdējā minūtē nevajadzīgu pārkāpumu izdarīja Toms Rozentāls, un baušķenieki palika mazākumā. Viesi to spēja izmantot un deviņas sekundes pirms spēles beigām guva uzvaras vārtus. FK «Bauska» izmantoja 30 sekunžu pārtraukumu, bet ar atlikušo laiku bija par maz, lai spētu ko mainīt.Turnīra tabulā FK «Bauska» atrodas desmitajā vietā, bet jāatzīst, ka līdz piektajai vietai punktu skaits ir neliels un pāris uzvaru visu var mainīt. 23. oktobra vakarā baušķenieki mājās tiksies ar tuviem kaimiņiem turnīra tabulā – komandu «Lielvārde».