FK „Bauska” zaudē Lielvārdei pagarinājumā 12

Florbola klubs (FK) «Bauska» piekāpās arī otrajā izslēgšanas spēlē, zaudējot «Lielvārdei» pagarinājumā ar 4:5. Tiesa, šī 21. februāra spēle visdrīzāk paliks atmiņā vienam spēles tiesnesim, kuram Ģirta Laugaļa raidītā bumbiņa pārsita degunu.Spēles pirmajā trešdaļā komandas spēlēja uzmanīgāk nekā iepriekšējā dienā, un to parādīja arī rezultāts – 2:2. Skatītāju neapmierinātību gan izsauca tiesnešu darbība. Pēc pārkāpuma no «Lielvārdes» spēlētāja puses, par ko tika piešķirtas divas soda minūtes, uzreiz sekoja arī divu minūšu noraidījums FK «Bauska» – par protestēšanu. Otrajā trešdaļā Bauskai bija daudz vārtu momentu, bet gūt vārtus nekādi neizdevās. Pirmie vārtus atkal gūst viesi – pēc soda sitiena bumbiņa trāpa Uģim Upeniekam pa ķiveri un atlec vārtos – 2:3. Turpinājumā sekoja ļoti agresīva un ātra spēle. Tad nāca viens no vakara negaidītākajiem notikumiem – nokaitinātais Ģirts Laugalis no visa spēka «šķiļ» pa vārtiem. Bumbiņa rikošetā atlec un trāpa tiesnesim, pārsitot degunu. Zāles grīda asinīs un spēlei – ilgs pārtraukums. Baušķeniekus spēles turpinājumā iepriecināja Pēteris Zeltiņš, gūstot kārtējos negaidītos vārtus 3:3. Kopumā spēle varētu turpināties uz pozitīvas nots, bet tad negaidīti neveiksmīgi nospēlē vārtsargs Uģis Upenieks – viņa mesto bumbiņu pārtver pretinieki un zibenīgi realizē momentu – 3:4. Pēdējā trešdaļā četras minūtes soda laika nopelnīja viesi, bet divas – mājinieki. Pēdējais pārkāpums viesiem bija liktenīgs – pēc dažu sekunžu izspēles vārtus gūst Ģirts Laugalis – 4:4. Atlikušajā laikā «Lielvārde» spēlē uzmanīgāk, laižot laukumā labākos. Abas puses atlikušo laiku nospēlē nervozi un bez reāliem vārtu momentiem. Pagarinājums ir FK «Bauska» šīs sezonas lāsts. No pieciem pagarinājumiem izdevies uzvarēt tikai «Rubeni» un neveiksmīgs bija arī sestais. Nelīdzēja pat izmisīgais Uģa Upenieka lēciens – «Lielvārde» aizskrien ātrajā uzbrukumā un gūst vārtus. Spēli komentē FK «Bauska» treneris Ingus Panteļejevs: «Ļoti slikta momentu realizācija. Aizsardzība bija ļoti laba, salīdzinot ar vakardienu. Bet, ja vakar teicu, ka ar deviņiem ielaistiem vārtiem nevar uzvarēt, tad tagad jāsaka, ka ar četriem gūtiem vārtiem arī nevar uzvarēt. Spēlē nevajadzēja skrieties ar pretiniekiem, jo pretinieki bija skaitliski vairāk un noskriet tāpat nevarējām. Diemžēl dažreiz to neievērojām un aizmirsām spēles taktisko nosacījumu – spēle no aizsardzības.»Komandas menedžeris Aivars Duklavs atzina, ka uz spēlēm viesos nākamās nedēļas nogalē tiek gaidīts papildinājums – Māris Akmentiņš. Pašlaik tiek gaidīts, ka 26. februārī viņš ieradīsies Latvijā. Tikmēr viesos noteikti jācer, ka veiksme šoreiz būs mūsu pusē. Visas spēles pret «Lielvārdi» šajā sezonā ir beigušās ar ļoti nelielu vārtu starpību. Tas nozīmē, ka ir cerības uzvarēt arī viesos, tikai vajadzēs nedaudz veiksmes. Nu ko, meklējam šamani un turam īkšķus, lai mūsu puiši 27. un 28. februārī atgriežas no Lielvārdes ar uzvarām.

Komentāri 12

?

piekrītu hmm. nevajag aizmirst kur dzīvojam-Bauskā taču, šeit lielai daļai tā ir ikdiena un vispār pieņemtas normas.

pirms 9 gadiem, 2010.02.24 17:04

hmm

un no kā prasīt atbildību,ka pilna pilsēta ar tādiem, man piemēram bail vakarā no darba uz mājām iet pa tumsu, nu un ko lai es tagad daru,kam lai prasu atbildību???Nav mums kā normālā pilsētā,kur ir pašvaldības policija, mums ir tā kā ir !

pirms 9 gadiem, 2010.02.24 13:27

sētnieks

Kam vajadzīgi tādi muļļas, direktori,vadītāji ,ka nevar vienu lauciņu sakārtot...futbolē ne pēc adreses, tad jau apkopējai jāatbild , vakaros viņa arī kopj telpas. Nu labi apkopēja , florbolisti kārtību nenodrošināja, tad no kā Veips var peasīt atbildību? Kārtējais izsmiekls.

pirms 9 gadiem, 2010.02.24 09:47

nu ar to lai tiek skaidrībā organizatori.man par tiem alkāniem nav jālauza galva, bet organizatoriem gan sacensībās jānodrošina kārtība. nav tālu tā diena kad uzrakstīs kāds sūdzību LFS un beigsies skatīšanās prieki skatītājiem mājas spēlēs.
P.s. pietiktu jau ja policiju izsauktu kā te avīzē raksta par apkārtējo cieņu aizskarošu alkohola reibumā esošo personu uzturēšanos publiskā vietā...

pirms 9 gadiem, 2010.02.23 18:31

koks

kārtība jānodrošina florbolistiem vai nama dezurantam?

pirms 9 gadiem, 2010.02.23 12:10

skatītājs

Labu pārvaldību sporta namā būs grūti iedibināt. Še jums algas ar vairākiem darbiem, bet atbildību futbolēsim no Ūbeles uz Alksni no Akšņa uz Veipu utt. Direktors aizņemts ar vairākiem darbiem pat nemana, ka viņa neizdarības, kā žilbinoši asni spraucas laukā .Labi, ka slimnīcā kāds nav nonācis saņemot ar pudeli pa galvu. Kā var pieļaut sporta namā ienest alkaholu!!! Varbūt iekasētais lats vadoņiem ir svarīgāks par prestižu.

pirms 9 gadiem, 2010.02.23 11:01

eu kad beidzot aizvāks tos urlas no skatītāju rindām-vakar viens ar papusei lisu pa pusei rižu pauri, biksēm kur vēk 2 var iekāpt un kurconu līdz ceļiem knapi kājās turējās un ar savu tizlo bazaru visu spēli traucēja skatīties pusei skatītāju. protams vienā rokā 1l šnabja otrā cola....
ja es maksāju latu par ieeju es maksāju lai tur būtu florbols nevis urla taisītu savu party un traucētu skatīties.nespēlējiet jūs tik labi lai uz to varētu pievērt acis un nākt skatīties jūsu spēles tādos apstākļos
p.s nav jau pirmā reize- katru reizi tā

pirms 9 gadiem, 2010.02.22 22:03

$

Tātad tas ir patroneses lauciņš par ministra algu.

pirms 9 gadiem, 2010.02.22 16:41

:)

Tā taču jau sen nav sporta skolas auditorija, tā taču augstākā līga, varēni nodzertiem deguniem.

pirms 9 gadiem, 2010.02.22 16:25

lino.lv

Atvainojos,ne par tēmu,bet varbūt kādam jaunajam florbolistam noder šis links.

pirms 9 gadiem, 2010.02.22 15:08

rrr

par ko florbola treneri saņem algu sporta skolā,ja jau nav kas spēlē???

pirms 9 gadiem, 2010.02.22 15:00

skatītājs

Tik daudz aizsardzības spēlētāju kļūdas sen nav redzētas baušķenieku izpildījumā, tāpēc nepiekrītu Ingum. Arī ar vieniem iemestiem vārtiem var uzvarēt spēli, ja paši netaisa sūdus.

pirms 9 gadiem, 2010.02.22 11:30