Florbolisti atkal zaudē pagarinājumā 3

Piektdien, 12. februārī, Latvijas atklātā florbola čempionāta virslīgā FK «Bauska» savā laukumā cīnījās ar «Pārgaujas» florbolistiem. Būdami iedzinēju lomā baušķenieki spēja izvilkt neizšķirtu - 8:8, bet pagarinājumā atkal zaudēja. Pirmā trešdaļa bija vārtu guvumiem bagāta un arī cerīga baušķeniekiem, jo beidzās ar rezultātu 4:3, mājinieku labā. Otro trešdaļu baušķenieki uzsāka ar cerībām uz uzvaru.Sākums arī bija labs. Izdevās noturēties mazākumā un pēc tam vairākas reizes arī bīstami uzbrukt pretinieku vārtiem. Diemžēl neviens no uzbrukumiem nebija sekmīgs. Šajās situācijās laimes dievs ir īsts ķēms - vienmēr pagriež savu labvēlīgo vaigu uz otru pusi. Un «Pārgaujai» sāka veikties. Uzbrucējs izdara pagriezienu metienā, pat neskatoties uz vārtu pusi - bet bumbiņa trāpa tieši augšējā stūrī. Rezultāts kļūst 4:4. Pēc brīža viesu uzbrucējam izdodas izlauzties starp diviem mūsu aizsargiem un pat šķietami pavārgais metiens ir precīzs - 4:5. Otrajā trešdaļā mums nelabvēlīgs rezultāts - 0:2. Pēdējā trešdaļa sagādāja daudz emocijas un pārsteigumu. Pirmais bija negatīvs - neprecīzi piespēlēta bumbiņa aizsardzībā ļauj pretiniekiem gūt vārtus - 4:6. Tomēr baušķenieki nepadodas un turpina uzbrukt. Pirmajā trešdaļā gūtajiem vārtiem vēl divus pievieno Pēteris Zeltiņš - kopā gūti trīs vārti. Bet tūlīt atkal aizsardzībā kļūda - pie vārtu stūra nepiesegts atstāts pretinieku uzbrucējs, un atkal viesi izvirzās vadībā. Turpinājumā abas komandas apmainās ar vārtu guvumiem un rezultāts joprojām mums par sliktu - 7:8. Tad Pēteris Maziks laužas pa centru uz pretinieka vārtiem, izvelkot uz sevi vairākus aizsargus. Precīza piespēle Rihardam Mallonam, kurš met pa vārtiem. Vārtu guvums tomēr zināmā mērā ir uz pretinieku vārtsarga rēķina, kurš spēlētāju jūklī īsti nepaspēja orientēties un, tā vietā, lai paliktu sēžot, kaut kur lec. Tomēr gūti skaisti vārti un, galvenais - izvilkts neizšķirts. Pagarinājums šajā sezonā nebūt nav pirmais. Tomēr, tāpat kā iepriekšējie, diemžēl arī šis tika zaudēts. Pie FK «Bauska» vārtiem pēc viena no pretinieku metieniem sākas īsts apjukums, kurā īsti neviens nesaprot, kurš izsitīs bumbiņu, nedz arī izdodas tai trāpīt, kā rezultātā pēc apmēram trīs sekunžu haosa, bumbiņa gandrīz mistiskā veidā atrodas mājinieku vārtos. Viesi gavilē. Svētdien mūsu florbolistiem paredzēta spēle viesos pret «Jõgeva SK Tähe». Lai arī turnīra tabulā diez vai sagaidāmas būtiskas izmaiņas, tomēr uzvaras jāgūst kaut vai tāpēc, lai komanda atgūtu labu noskaņojumu pirms «play off» spēlēm.

Komentāri 3

mājas

Mūsējiem šī bija laba, skatāma spēle! Malači! Mājās nospēlēja kā nākas. Rezultāts ...nelaimīga sagadīšanās. Lai veicas rīt igauņos! Un gaidam play-off Bauskā.

pirms 9 gadiem, 2010.02.13 18:51