Florbolisti izlaiž uzvaru no rokām 11

Sestdienas, 15. decembra, vakarā Latvijas florbola čempionāta virslīgā savu sesto zaudējumu sezonā piedzīvoja «Uzvara-Lauks» florbolisti, kuri savā laukumā spēles pagarinājumā ar 8:9 piekāpās Talsu komandai.Spēles pirmajā un otrajā trešdaļā iniciatīva laukumā piederēja mājiniekiem. Baušķeniekiem izdevās gūt piecus vārtus, bet savējos nenosargāja no trīs precīziem pretinieku metieniem. Pēdējā periodā «Uzvara-Lauks» florbolisti turpināja dominēt, panākot arī triju vārtu pārsvaru (8:5), taču mača beigās, esot mazākumā, viss iegūtais tika palaists vējā, un spēles pamatlaiks beidzās ar neizšķirtu 8:8. Savukārt papildlaikā uzvaras vārtus talsiniekiem nodrošināja Artis Raitums.«Spēles iznākums ir lielā mērā tiesnešu «nopelns». Tik nesaprotami lēmumi sen nebija pieredzēti. Piemēram, mūsējo vārtsargs Uģis Upenieks saņēma piezīmi par spēli guļus, taču, kā zināms, šāds sods tiek piemērots laukuma spēlētājam nevis vārtsargam. Nepārtraukti tiesāts tika viesu labā. Sanākušos līdzjutējus redzētais satracināja, un vairāki iereibušie fani devās laukumā iekaustīt pretinieku spēlētājus. Pēc šādiem gājieniem daudziem skatītājiem sporta zāle bija jāpamet, savukārt spēlei tika pieprasīts pārtraukums,» komentē Bauskas rajona Padomes Sporta nodaļas vadītāja Inga Ūbele. Pēc spēles sašutumu par tiesnešu darbību neslēpa arī «Uzvara-Lauks» galvenais treneris Dainis Akmentiņš, kurš bija neizpratnē, kā viņa komandas spēlētājam var iedot divu minūšu sodu par bloķēšanu, kad tas gar laukuma malu dodas uzbrukumā. Tieši spēle skaitliskajā mazākumā esot bijis galvenais zaudējuma iemesls, jo pie tā vēl daudz esot jāpiestrādā, ziņo portāls «Florbolziņas». Turklāt I. Ūbele piebilda, ka «Uzvara-Lauks» florbolisti parādīja baudāmu spēli - lieliskas kombinācijas, tehnisku izpildījumu. Tāpat komanda nopelnīja vienu punktu, jo spēle beidzās neizšķirti. Viņa arī atzīmēja, ka pēc ilgāka pārtraukuma komandā atgriezies Rihards Krūmiņš, kurš priecējis ar savu izkopto spēles tehniku. Savukārt runājot par pretiniekiem - Talsu komandu – I. Ūbele uzsvēra, ka tās panākumu nopelns ir uz šo komandu pārgājušie «Ķekavas» florbola komandas spēlētāji. Pēdējais jaunpienācējs pie talseniekiem ir Dailis Skudrītis. Ar šo pārēju Skudrītis sekojis Kristiāna Lisovska, Jāņa Jansona, Arta Raituma, Oskara Fīrmaņa, Riharda Fīrmaņa un vārtsarga Māra Roņa piemēram, kuri sezonas sākumā «Ķekavas» komandu nomainīja pret «Talsiem». Pašlaik baušķenieki turnīra tabulā ieņem piekto vietu, Talsu komanda – ceturto, atpaliekot no visām trim pagājušās sezonas medaļniecēm - «Cel Tik/Lekrings», «Latvijas Avīze/LU» un «Rubene».

Komentāri 11

Florbola ar tiesnessiem ir probleemas tapeec,ka no vinniem neprasa nekaadu atbildiibu..vinni ir maz un nav ko citus vietaaa likt...Kollu sen jau vajadzeeja izmest no tiesnessu zonas!

pirms 11 gadiem, 2007.12.19 17:09

aigars

Bišķin jau arī baušķenieku trenera taktikas vaina bija. Kāpēc Talsu treneris pie 7-5 paņēma pārtraukumu, pēc kā sākās talsenieku šturme, bet kāpēc mūsējais Dainis pie 8-6 vai 8-7 to neizmantoja, lai noņemtu kaut nedaudz spriedzi? Un šī nav pirmā reize, ka pārtraukums netiek izmantots vajadzīgajā brīdī! Bet kopumā izskatās, ka mūsējie ir uz viļņa. To, vai tas tā ir, redzēs nākošsestdien, kad Stalbē būs priekšā Pārgauja. Tur grūti būs, jo mazais laukums, kur Rubene jau dabūja pa muguru un pārgaujieši Rēzeknē Blāzmai ar pakāsa. Tā kā būs tie nikni noskaņojušies.

pirms 11 gadiem, 2007.12.17 13:32

Nefans

Kapēc florbolā vienmēr pie vainas ir tikai tiesneši.Citos sporta veidos tā nav !

pirms 11 gadiem, 2007.12.16 17:46

ugis

bauskai +3 vārti 6 min pirms beigām un zaudējām, tiesnešu vaina arī,bet paši neticam ka varam vinēt zadējām taktiski salūzām bija šoks visiem ka talsi izlīda no 8-5 uz 8-8.Bet kopumā bauska progresē jaunie arī malači cīnās.

pirms 11 gadiem, 2007.12.16 16:38

fans

iz***a spēle, abās komandās normāli džeki bet ja tiesneši ir āži tad jebkuru spēli pataisīs pa balagānu!

pirms 11 gadiem, 2007.12.16 16:04

NO MALAS

Vainīgi ne tikai tiesneši bet arī mēs paši, piemēram zuika vispār neatbilda savam līmenim - ja jau izlases sastāvs :\

pirms 11 gadiem, 2007.12.16 14:35

pli

Lai kādi būtu tiesneši,bet jāspēlē taču kamēr nav bijusi švilpe un to izmanto viltīgais Lisovskis un gūst tik svarīgus vārtus.Bauska malači,progresējam ar katru spēli.

pirms 11 gadiem, 2007.12.16 13:53

Janis

Tiesnesis - bijušais baušķenieks šitā pret vietējiem izturējās. Nu gan, kāda muša šim iekodusi un tāds naids pret mūsu brašajiem puišiem, bet Talsiniekiem riktīgs lobijs.

pirms 11 gadiem, 2007.12.16 12:20

uldis

Intresanti būtu uzzināt,kādu ziemassvētku kukuli "tiesneši",ja viņus tā var nosaukt,bija saņēmuši no Talsu komandas administrācijas?Savukārt mūsējiem jauno paaudzi nevajadzēja tik ātri sēdināt uz rezervistu soliņa.Bet pārsvarā spēle ļoti skatāma,prieks par skaistajām kombinācijām.

pirms 11 gadiem, 2007.12.16 09:58

fans

pieci pret septiņi -tie septiņi jāliek pēdiņās jo tie divi liekie ir tiesneši:):):)

pirms 11 gadiem, 2007.12.16 01:46

vo ble

spēle bija tehniska un sakarīga, vārti skaisti, tikai tie divi tirliņi nezināja kapēc bija uz laukuma, bumbiņa pārlido apmalei viens rāda uz vienu pusi otrs uz otru, murgs, svilpe arī laikam iedota sūkāšanai nevis svilpšanai. Protams, ka zaudējot ir vainīgi tiesneši, bet ar šāda līmeņa tiesnešiem nekur tālu netiksim, man radās sajūta, ka viņi diezko daudz no tiesāšanas nejēdz, ir jabūt spēlē kādiem augstākstāvošiem spēles komisāriem, kas var izvērtēt tiesneša pieņemto lēmumu.

pirms 11 gadiem, 2007.12.16 00:24