Florbolisti noslēdz sezonu ar zaudējumu Lielvārdē 3

Sestdien, 27. februārī. FK «Bauska» izbraukuma spēlē Lielvārdē ar rezultātu 6:7 zaudēja mājinieku komandai, liecina portāla floorball.lv dati.

Baušķenieki viesos Lielvārdē ieradās ar sen gaidītu papildinājumu - 27. februārī Latvijā ieradās Māris Akmentiņš. Mūsējiem Latvijas florbola federācijas virslīgas izslēgšanas spēle Lielvārdē bija izšķirošā - zaudējuma gadījumā viss ir beidzies. Spēles sākumā FK «Bauska» vārtos stāvēja Uģis Upenieks. Spēle jau no paša sākuma bija agresīva - vispirms divu minūšu noraidījumu saņem baušķenieki, bet pēc brīža - mājinieku spēlētājs. Vairākumu veiksmīgi izmanto Māris Akmentiņš, kurš pēc Ivana Abramova piespēles gūst vārtus. Pēc brīža baušķenieku pārsvaru pēc Māra Akmentiņa piespēles palielina Ģirts Laugalis. Tomēr baušķenieki atkal nespēj noturēt spēles tempu un gaitu trešdaļas otrajā pusē. Rodas sajūta, ka aizsardzība sabrūk pilnībā, jo par spīti tam, ka mājinieki divreiz tiek sodīti par pārkāpumiem ar divām minūtēm, trīs vārtus zaudē tieši FK «Bauska». Pirmā trešdaļa noslēdzas negatīvi - 2:3. Arī otrā trešdaļa nesākās labāk. Baušķenieki zaudē divus vārtus un Ingus Panteļejevs ņem minūtes pārtraukumu. Trenera vārdi laikam atrod adresātus, jo drīz pēc Edmunda Lauvas piespēles vārtus gūst Jānis Akmentiņš. Rezultāts ir 5:3. Turpinājumā komandas atkal apmainās ar noraidījumiem. Toms Grunckis nopelna divu minūšu sodu, bet mazākumu atkal veiksmīgi izdodas izmantot Mārim Akmentiņam, kura uzbrukumu neatļauti kavē. Soda metiens ir veiksmīgs un pretinieku pārsvars jau ir minimāls - 4:5. Tomēr jau pēc pāris minūtēm mājinieki atkal mūsu izredzes atbīda atpakaļ - 4:6. Un trešdaļas beigās mājinieki atjauno iepriekšējo pārsvaru - 4:7. Otrā trešdaļa ar tādu rezultātu arī noslēdzas. Pēdējo trešdaļu baušķenieki atkal sāk cerīgi - Ģirts Laugalis panāk 5:7. Turpinājumā mājinieki divreiz tiek noraidīti uz divām minūtēm, bet baušķeniekiem to neizdodas izmantot. Tad divas minūtes par nepareizu grūšanu nopelna Māris Akmentiņš. Vairākumu veiksmīgi izmanto Uģis Upenieks, kurš noķerto bumbiņu piespēlē Rihardam Mallonam un viņš atkal samazina atstarpi līdz minimumam - 6:7. Diemžēl tie arī bija pēdējie vārti spēlē. FK «Bauska» piekāpjas ar 0:3 izslēgšanas spēlēs «Lielvārdes» komandai.

Komentāri 3

?

nu bet vienu reizīti tak var aiziet, un ja vel sezona ir beigusies...

pirms 9 gadiem, 2010.03.01 09:34

pareizi

kas dzer un uzdzīvo-tam nebūt uzvarētājam...kur skatās Vējš Arnis??? Tādus atbalstīt,kas netrenējas un uzdzīvo...Arni ieej pa brīvdienām Bauskas nakts klubos un tur tu ieraudzīsi kādā kondīcijā tur tusē tavi finansiāli atbalstītie florbolisti!!!!!!!!!!!!

pirms 9 gadiem, 2010.03.01 00:49