Florbolistiem izdodas laba debija vecākajā grupā 2

Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) U-18 grupas florbola komandas spēlētāju godalgu kolekcija papildinājusies ar Latvijas jaunatnes čempionāta bronzas medaļām.Treneris Ingus Panteļejevs ir apmierināts ar spēlētāju sniegumu, jo «šis gads mums ir pirmais U-18 grupā un jāsacenšas ar divus un gadu vecākiem puišiem». Regulārajā čempionātā šīs grupas spēles ilgums ir 45 minūtes, bet cīņā par medaļām bija vajadzīga lielāka izturība, katrs periods bija 20 minūšu, precizē komandas vadītājs.  Viņaprāt, 9. maijā Lielvārdē spēles liktenis izšķīrās jau tajā brīdī, kad rezultāts bija 6:1 baušķenieku labā. Sāncenšiem, Ulbrokas komandai, tāpat kā Bauskas novada BJSS vienībai, spēlētāju sastāvs ir ierobežots, un divām maiņām jāspēj izturēt visas 60 minūtes. Pretinieki spēja iegūt vēl divus vārtus, un, skanot spēles beigu signālam, rezultāts bija 7:3 baušķenieku labā. Par komandas labāko spēlētāju tika atzīts vārtsargs Elvis Holsts, viņš ir iekļauts arī Latvijas U-19 izlases kandidātos.  Treneris uzsver, ka liela nozīme pieredzes krāšanā gan Elvim, gan vēl četriem viņa komandas biedriem - Pēterim Zeltiņam, Rihardam Mallonam, Emīlam Dzenim un Gintam Velmunskam - ir spēļu prakse Latvijas vīriešu čempionātā komandas «Bauska» sastāvā. Vijas Puķītes dēls Rihards Mallons jau desmit gadu trenējas florbolā, un māte visu šo laiku sekojusi līdzi sportistu gaitām. Viņa uzskata, ka nākamajā gadā «ir izredzes cīnīties par zelta medaļām, jo šajā sezonā spēles ar gados vecākiem sāncenšiem bija smagākas». Komanda ir saliedēta un draudzīga, tās labā aura arī noteic panākumus, spriež V. Puķīte un atgādina, ka puikas jau ir bijuši valsts čempioni U-16 grupā.Aivars Zeltiņš dodas līdzi arī izbraukuma spēlēs, un, viņaprāt, Latvijas čempionāta cīņām vajadzētu notikt lielajā standarta izmēra laukumā. Pašlaik vēl vairākās vietās nākas sacensties nestandarta laukumos, kur spēles ritms ir atšķirīgs no ierastā.Kaut arī jaunatnes čempionāts finišējis, florbola cīņas nerimst. Sporta centra «Mēmele» galvenā speciāliste Inga Ūbele informē, ka tikko sācies Bauskas novada atklātais čempionāts florbolā, kurā iesaistījušās astoņas komandas, tostarp arī gados jaunākie spēlētāji. UzziņaiLatvijas jaunatnes čempionāta bronzas medaļas U-18 grupā izcīnīja: Elvis Holsts, Pēteris Zeltiņš, Jēkabs Perševics, Rihards Mallons, Emīls Dzenis, Kristaps Kalniņš, Elvijs Artimovičs, Jānis Ambars, Gints Velmunsks, Toms Niedre, Artūrs Kārkliņš, Toms Mengots.

Komentāri 2

Dindari dandarists!

Kļūdu labojums!!
1.Par komandas labāko spēlētāju atzina Pēteri Zeltiņu.
2.Holsts bija kopumā čempionāta labākais vārtsargs nevis komandas labākais spēlētājs.

Prieks jau ka raksta, tomēr vajadzētu vismaz mazliet precīzāk!

pirms 9 gadiem, 2010.05.12 14:38