Futbola turnīrā Iecavā uzvar lietuvieši

Iecavas vidusskolas stadionāp agājušajā nedēļā pirmo reizi notika starptautiska futbola kluba (FK) «Iecava» 2010. gada kausa izcīņa 2002. gadā dzimušiem futbolistiem, kurā piedalījās Latvijas un Lietuvas komandas.Latviju pārstāvēja FK «Iecava», «Bauska» un «Auda» no Ķekavas, savukārt no kaimiņvalsts piedalījās FK «Pasvalys» un Biržu komanda, informē turnīra rīkotājs Jevgēnijs Gedertsons.Turnīrs aizritējis draudzīgā atmosfērā, un mājnieki guva labu pieredzi, lai arī pirmajā reizē kopvērtējumā palika pastarīšos. Gan FK «Bauska», kam šis bija pirmais turnīrs, gan FK «Auda» iecavnieki piekāpās ar rezultātu 2:3. Komandas spēkos bijušas līdzvērtīgas, tomēr «Auda» ieņēma augstāku - trešo vietu.Meistarīgākas bija abas Lietuvas komandas, kuras bez īpašām problēmām apspēlēja Latvijas jaunos kājbumbas meistars, tāpēc pirmo vietu tās izcīnīja savā starpā. Finālspēlē labāks sākums izdevās Biržu futbolistiem, viņi ātri izvirzījās vadībā ar 4:0, un tikai pirmā puslaika beigās FK «Pasvalys» atguva vienus vārtus. Otrajā puslaikā spēles scenārijs mainījās - Pasvales futbolistu neatlaidība un pretinieku kļūdas nesa viņiem uzvaru ne tikai spēlē, bet arī visā turnīrā.