Iecavnieki Ghetto Basket Latvijas superfinālā iegūst trešo vietu 1

Ghetto Basket Latvijas tūres superfinālā 1. un 2. oktobrī Rīgas Sporta manēžā trešo vietu izcīnīja Iecavas komanda «Klondaika/Jumis A».Portāls «streetbasket.lv» informē, ka uzvaru un Latvijas basketbolista Andra Biedriņa dāvāto braucienu uz Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēli Ņujorkā izcīnīja Jelgavas «Urbanmet» komanda.  Tomēr lielākā pārsteiguma autori noteikti esot bijuši Iecavas «Klondaika/Jumis A», kas mazajā finālā ar 21:13 uzvarēja «Bonaparty». «Klondaika/Jumis A» sastāvā spēlēja Gundars Brička, Juris Ojāru, Ivars Zemītis, Krišjānis Zauers. Savukārt otrajā pusfinālā komandā spēlēja Bauskas bērnu un jaunatnes sporta skolas bijušais audzēknis Kaspars Jakubonis. «Ghetto Basket» Latvijas tūres laikā šovasar ne tikai Rīgā, bet arī 20 Latvijas pilsētās notika apmēram 60 turnīru, kuros komandas cīnījās par ceļazīmēm uz finālturnīru. Superfinālā Rīgā startēja ne tikai «Grīziņkalna skeitparkā» čempionu titulus un godalgotās vietas ieguvušās vienības, bet arī Ventspils, Jūrmalas, Jelgavas, Saldus, Alūksnes, Bauskas, Saulkrastu, Rēzeknes, Talsu, Iecavas, Aizkraukles, Madonas turnīru labākās komandas.