Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jaunākie Bauskas novada dambretisti noskaidro labākās komandas 2

Septiņu skolu komandas 16. februārī tikās Bauskas novada skolēnu atklātās sporta spēlēs dambretē, kas notika zēniem komandu vērtējumā jaunākajā un visjaunākajā grupā. Uz sacensībām bija ieradušies dalībnieki no Mežgaļu, Mežotnes un Vecsaules pamatskolas, Īslīces un Bauskas 2. vidusskolas, kā arī no Pilsrundāles vidusskolas un tās filiāles Bērstelē. Pilsrundāles novada skolēnu treneris Ilgvars Ūdris pastāstīja, ka skolas komandai šajā mācību gadā ir jau 18 sacensību. Ņemot vērā vēl gaidāmos turnīrus, iespējams, ka sacensību būs vairāk nekā 20. Pilsrundāles vidusskolas Bērsteles filiāles komanda bija veiksmīga arī šoreiz, izcīnot uzvaru jaunākajā, 1998. gadā dzimušu un jaunāku skolēnu grupā.  Otrajā vietā Mežgaļu pamatskola. Visjaunākajā, 2000. gadā dzimušu un jaunāku skolēnu grupā otrajā vietā Mežotnes pamatskola, bet uzvarētāju godā Mežgaļu pamatskolas komanda, kuru trenē Katrīna Malanka. Tika apbalvoti arī labāko rezultātu īpašnieki individuāli. Jaunākajā grupā labākais rezultāts zēnu konkurencē tomēr meitenei - Lindai Krūmiņai no Bērsteles komandas. Arī otrajā vietā Bērsteles komandas dalībnieks Nauris Opočkins. Trešais - Mežgaļu pamatskolas audzēknis Mārtiņš Majauskis. Visjaunākajā grupā uzvarētāja godā Dans Kaņeps no Mežgaļu vidusskolas, bet otrajā vietā viņa komandas biedrs Ritvars Briedis. Ritvaram esot jau 31 dažāda kaluma medaļa, lielākā daļa gan iegūtas futbola sacensībās. Trešais - Toms Brigmanis no Vecsaules pamatskolas. Sacensību organizators Māris Bergs informēja, ka četras labākās komandas un Bauskas pamatskolas dambretisti piedalīsies Zemgales reģiona sacensībās dambretē jaunākajai un visjaunākajai grupai, kas notiks Bauskas pamatskolas telpās 7. martā.  Katrīna Malanka pastāstīja, ka Mežgaļu pamatskola sacensībās piedalīsies ar četrām komandām, jo abu vecuma grupu labāko vidū ir gan puiši, gan meitenes.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

kalna

Ak,ja sports būtu tikai dambrete, visi pasākumi - tikai dambrete, sacensības - tikai dambretē! Cik skaista būtu pasaule!

pirms 7 gadiem, 2012.02.17 18:33

M.Bergs

Nedaudz precizejumi: visjaunakaja grupa skaisto zelta medalu pasniedzu Mezotnes pamatskolas audzeknim Danam Kanepam. Mezgalu komandai (Ritvaram Briedim, Davim Kursisam un Girtam Frismanim) 43 punkti, I vieta Mezotnes komandai (Danam Kanepam, Adrianam Krigeram un Alekam Makasejevam) 40 punkti II vieta, Vecsaules komandai (Tomam Brigmanim, Emilam Artim Elmanim, Ardim Maskim) 36 punkti III vieta, seko Pilsrundales , Jaunsaules, 2.vidusskolas un Islices komandas. Jaunakaja grupa Pilsrundales vsk Bersteles sv komandai 41 punkts, 2.v. Mezgalu psk 29 punkti, 3.v. Bauskas 2.vsk 28 punkti, 4.v. Vecsaules psk 27 punkti, 5.v. Mezotnes psk 25 punkti, 6.v.Islices vsk 22 punkti. Novada atklatas sporta speles dambrete ir aizvaditas un parejo skolu jaunajiem dambretistiem varu izteikt tikai lidzjutibu, ka jums ir tadi sporta pasakumu organizatori.

pirms 7 gadiem, 2012.02.17 13:33

Sports