Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jauni spēki uzlabo tenisa asinsriti 4

Bauskas novada galda tenisistu pirmā komanda Latvijas otrās līgas čempionātā parādījusi lielisku sniegumu un 14. martā Rīgā izcīnījusi pirmo vietu. Roalds Cildermanis ir īpaši priecīgs par lielisko rezultātu. Viņaprāt, «mūsu līderis Saša iznesa savu nastu». Bauskas 2. vidusskolas 10. klases audzēknis Aleksandrs Šutka cīnījies slavējami, gūstot visvairāk punktu. Arī komandas pārējo dalībnieku devums ir bijis pietiekams, lai iegūtu čempionu titulu. To sasnieguši Roalds un Egmonts Cildermaņi, Kirils Johantovs. Jauno censoņu cīņasspars un pieredzējušo tenisistu nosvērtība un meistarība sakausējusies vienā veselā. Ņemot vērā Latvijas tenisa reitingā iegūtos punktus, Bauskas vienība bija spēcīgākā līgā. R. Cildermanis gan bilst, ka «reitinga punkti vien nenodrošina uzvaru». Vairāk nācies nervozēt cīņā ar Rīgas komandu «Raketlons», tomēr baušķenieki izturējuši sāncenšu spiedienu.A. Šutkam šī ir ļoti veiksmīga sezona. Latvijas pieaugušo čempionātā viņš iekļuvis 16 labāko spēlētāju vidū. Galda tenisa speciālisti baušķeniekā saskata perspektīvu spēlētāju, kurš prot veiksmīgi cīnīties uzbrukumā, kā arī nosargāt savu zonu.Bauskas novada otrā komanda 14. martā savās mājās sacentās Latvijas čempionāta trešajā līgā. Sīkstās cīņās, kas turpinājās līdz pat vakaram, baušķenieki ierindojās ceturtajā vietā. M. Indriksons ir apmierināts ar rezultātu, jo spēku samērs daudzām vienībām ir ļoti līdzīgs. Pārmaiņus novada krāsas aizstāvēja Vadims Berežkovs, Zigmants Gulbis, Valērijs Bobrovņikovs, Arnis Sabaļauskis un Aivars Kamols.Pagājušās nedēļas nogalē Bauskas novada sporta bāzes hallē divas dienas nerima tenisistu cīņas. Bauskas novada balvu izcīņas atklāto sacensību priekšpēdējā kārta pulcināja pussimt dalībnieku. Sacīkšu tiesnesis M. Indriksons informē, ka augstākajā un pirmajā līgā ir zināmas turnīra uzvarētājas. Neatkarīgi no pēdējās kārtas rezultātiem neviena tenisiste nespēj panākt Ievu Indriksoni un Alisi Pluci. Visās pārējās grupās būs spraigas cīņas, līdz noskaidrosies labākie. Augstākajā līgā uz pirmo vietu pretendē A. Šutka, tēvs un dēls Roalds un Egmonts Cildermaņi, pirmajā līgā – Normunds Krjukovs un Aigars Malanka. Otrajā līgā par turnīrā labākā spēlētāju titulu jācīnās Dāvim Gāžem un Dāvim Brūvelim, Sintijai Januševičai un Laumai Meimerei. Turnīra pēdējā, sestā kārta notiks 10. aprīlī, tad kļūs zināmi visi balvu ieguvēji.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

bumbiņa

Malacis Alkesandrs. Centīgs, jauks , sirsnīgs, bet galvenais tenisā ļoti talantīgs.

pirms 9 gadiem, 2010.03.17 08:37

Zinko

Šis ir GALDA teniss. Nevaig bāzt vienā maisā, šitajā mēs nekad aziātus nevinnēsim, TENISS ir tas, kurā Gulbis, Sevastova un Podžus zēni. JĀRAKSTA PAREIZI!!!

pirms 9 gadiem, 2010.03.15 18:18

Sports