Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Klāt laiks izvērtēt pašmāju sportistu sniegumu 1

Laikraksta «Bauskas Dzīve» redakcija sadarbībā ar rajona Padomi jau septīto reizi organizē sarīkojumu «Bauskas rajona sporta laureāts». Īslīces pagasta kultūras namā 7. decembrī tradicionāli kopā sanāks sportisti un viņu līdzjutēji, sporta darba organizatori, pašvaldību vadītāji vai pārstāvji.

Bauskas rajona Padomes Sporta nodaļas vadītāja Inga Ūbele uzsver, ka šos svētkus gaida daudzi, jo tā ir reize, kad sumina labākos un populārākos sportistus.Laureātu titulu iegūst tie, kuriem aizejošais gads ir bijis sportiski veiksmīgākais. Pēc treneru, sporta darbinieku ieteikuma vairākās nominācijās kandidatūras apspriež Bauskas rajona Padomes sabiedrisko sporta lietu padome, kura akceptē laureātus šādās nominācijās: junioru, pieaugušo, veterānu, kā arī sportistu ar īpašām vajadzībām grupā. Vēl nosaka laureātu tehnisko sporta veidu grupā, komandu vai sporta klubu grupā, kā arī piešķir īpašu balvu par ieguldījumu sportā.Tas nav vienkāršs uzdevums, jo šajā gadā Bauskas rajona sportistiem ir bijuši panākumi dažādos sporta veidos gan valsts, gan plašāka mēroga sacensībās. Līdzjutēji priecājušies par vieglatlētu Aināra Kovala, Ata Vaisjūna, Anitas Kozičas sniegumu, bijuši gandarīti par veterānu Evijas Švecas, Vilijas Akermanes, Jēkaba Pumpuriņa, Ojāra Pāruma rezultātiem pasaules čempionātā. Arī tehnisko sporta veidu pārstāvji - autosportisti Andis un Māris Neikšāni un ātrumlaivas F-2000 pilots Uvis Slakteris - guvuši panākumus Latvijā un ārpus tās.Redakcija savukārt izsludina gadskārtējo aptauju, kurā noskaidro sporta draugu, līdzjutēju, kā arī rajona iedzīvotāju domas par šī gada sporta ražu. Īpašajā anketā aicinām ierakstīt, jūsuprāt, mūsu rajona trīs populārākos sportistus. Atsevišķi nevērtēsim dāmu un kungu sniegumu, anketā varat norādīt abu dzimumu pārstāvjus.Aktīva sporta dzīve kūsā arī mūspuses pagastos. Tādēļ jau trešo reizi tiks noskaidrotas Bauskas rajona iedzīvotāju domas par populārāko sporta darba organizatoru. Lūdzam ievērot vienu nosacījumu - anketās neuzrādīt iepriekšējo gadu populārāko organizatoru uzvārdus. Īpašas balvas jau ir saņēmuši - Zenta Tauriņa, Jānis Akmentiņš un Modris Indriksons.Bauskas rajona Padomes Sporta nodaļas vadītāja Inga Ūbele precizē, kas pagastos vada sporta darbu: Codē - Artis Liepa, Rundālē - Lūcija Volodina, Aleksandrs Barkovs, Īslīcē - Aleksandrs Rimševics, Iecavā - Baiba Gāga, Vecumniekos - Ainis Plūme, Svitenē - Aldis Smilga, Viesturos - Valentīna Žuravļova, Bārbelē - Kristaps Kļaviņš, Mežotnē - Guntis Mašinskis, Vecsaulē - Rasma Maldute, Brunavas, Ceraukstes, Skaistkalnes un Dāviņu pagastā nav īpaši algota sporta organizatora.Ievērojot tradīciju, visas iesniegtās anketas piedalīsies izlozē. Trim veiksminiekiem būs iespēja apmeklēt gada sporta balli un saņemt redakcijas pārsteiguma veltes.P. S. Aptaujas anketu atrast un aizpildīt varat tikai avīzes drukātajā versijā lappusē «Sporta ziņas».

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Sports