Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kurmenē sporto līdz pusnaktij 5

Jau vairākus gadus jūlija pēdējās nedēļas sestdienā Kurmenē notiek sporta svētki, kuros pulcējas sportisti no Latvijas dažādiem pagastiem un arī no kaimiņvalsts Lietuvas. Komandas varēja sacensties vairākos sporta veidos, arī volejbolā, strītbolā un futbolā. Strītbolā 12 komandu konkurencē trešo vietu ieguva komanda «Dendrex» no Skaistkalnes. Otrajā vietā ierindojās Stelpes strītbolisti, kuri finālā par pirmo vietu piekāpās komandai «Bārbele». Bārbeliešu sastāvā spēlēja Jānis Kļaviņš, Gundars Baldiņš, Atis Dāboliņš un Nauris Apse.Volejbolā uzvarētāji tika noteikti pēc apļa sistēmas, jo bija pieteikušās piecas komandas. Šajā veidā spēcīgākā izrādījās vienība «A, kuru tas interesē!» (Edgars Gulbis, Andris Alba-Albiņš, Jānis Plāters, Jānis Kovals, Pēteris Plūme un Ivars Sproģis). Otra labākā bija «Valle», bet bronzas godalgu aizveda mūsu kaimiņi daudzesieši. Ilgākā un sīvākā cīņa risinājās futbola laukumā, jo bija pieteikušās 18 komandas no Vecumnieku, Bauskas, Aizkraukles, Neretas un Ogres novada. Pamatturnīram vien tika izspēlētas 32 spēles. Šogad trešo vietu visiecienītākajā veidā ieguva mājinieki. Komandā «Kurmene» spēlēja Kristaps Bričs, Alvis Anšancs, Aleksandrs Sviščevs, Juris Šaršūns, Mareks Karakuļko, Andris Caune, Oskars Kindzulis, Edgars Bričs, Ivars Drezovs un Renārs Sirotins.  Finālspēle par uzvaru notika jau vēlā vakara stundā, kad pirmās vietas ieguvēju nācās noskaidrot ar soda sitienu palīdzību. Lai palīdzētu futbolistiem, līdzjutēji piebrauca ar saviem auto un ieslēdza gaismas, jo laukā valdīja tumsa. Sīvā cīņā uzvaru guva komanda no Ozolaines (Reinis Onzuls, Agnis Smalganovičs, Valters Salgrāvis, Aivars Mažuika, Elvijs Ručs, Jānis Gerasimovs, Sergejs Piekus, Jānis Grigorjevs, Edgars Grigorjevs, Oskars Laganovskis). Sudrabu saņēma Mazzalves futbolisti.Vistrāpīgākā šautriņu mešanā izrādījās Santa Getmančuka. Otrajā vietā Andris Albiņš, bet trešajā - Ingus Liepa. Zoles sacensībās uzvaru ieguva Kaspars Čudars, aiz sevis atstājot Valdi Drezovu. Trešajā vietā Ivars Zadovskis. Pēc šīm sacensībām sekoja nākamā galda spēle - dambrete -, kur spēcīgākais bija pieredzējušais Arnis Salenieks, kurš arī bija abu aktivitāšu galvenais tienesis. Otrajā vietā ierindojās Māris Cēne, bet trešajā - Juris Sakne.Katru gadu Kurmenes sporta svētku obligātajā programmā ir svaru bumbas celšana. Tāpat kā pērn, arī šogad uzvaru guva Normunds Bāgants. Sudrabs tika Gunvaldim Albiņam un bronza - Robertam Marinskam no Lietuvas. Visu dienu dažādas sportiskas aktivitātes bērniem vadīja Sarmīte Ķīse un Andžela Briča. Apbalvošanas laikā notika izloze laivu braucienam pa Mēmeles upi, ko piedāvāja atpūtas vietas «Lutauši» īpašniece Andžela Briča. Šajā lozē paveicās Robertasam Marinskam no Lietuvas.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

jautājums

Šonedēļ nav gadījumā Bauskā līdzīgs turnīrs?

pirms 9 gadiem, 2010.08.05 14:24

nesportists

Ko tad var gribeet, ja ir 18 futbola komandas- lai buutu garaaks spēles laiks? Tad jau divas dienas jāspēlē!!
Bet vispaar malachi, ka tādā mazā ciematiņā kas notiek!!

pirms 9 gadiem, 2010.08.04 22:08

nesportists

Ko tad var gribeet, ja ir 18 futbola komandas- lai buutu garaaks spēles laiks? Tad jau divas dienas jāspēlē!!
Bet vispaar malachi, ka tādā mazā ciematiņā kas notiek!!

pirms 9 gadiem, 2010.08.04 22:08

Mārtiņš

Šo futbola turnīru varēja nosaukt arī par "Soda sitienu" turnīru, jo spēles ilgums bija ļoti īss un spēlētāju skaits laukā daudz, kā rezultāta praktiski katra spēle beidzas ar rezūltātu 0:0 un lai noskaidrotu uzvarētāju, bija jāsit soda sitieni!!!

pirms 9 gadiem, 2010.08.04 20:41

atbalsta

malači Vecumnieku novads ar tik labiem sportiskiem pagastiem. Jums ir nākotne!

pirms 9 gadiem, 2010.08.03 13:26

Sports