«Kvēle» piedzīvo nepatīkamu zaudējumu

25. februārī basketbola klubs (BK) «Kvēle» piedzīvoja nepatīkamu zaudējumu mājas spēlē, piekāpjoties «Jūrmalas SS» ar rezultātu 67:89.Baušķenieki neveiksmīgi nospēlēja jau sākumā, zaudējot pirmo ceturtdaļu ar 11:21. Otro ceturtdaļu izdevās nospēlēt līdzīgi, bet trešajā atkal piedzīvots graujošs zaudējums - 12:33. Lai arī pēdējā ceturtdaļa nospēlēta labāk, tas nemaina rezultāta būtību - 30 punktu starpība basketbolā ir pietiekami liela. BK «Kvēle» treneris Zintis Alksnis atzina, ka spēlētāji pielaiduši ļoti daudz kļūdu. Gan baušķeniekiem, gan pretiniekiem īpašas nozīmes šai spēlei nebija, jo abas komandas ir zaudējušas cerību iekļūt piecu labāko vidū. Tomēr pretinieki spēja noskaņoties spēlei labāk. Portālā basket.lv redzams, ka bijušas lielas precizitātes problēmas. Realizēta tikai puse soda metienu, bet trīspunktu metienos no 25 precīzi bijuši tikai trīs. Ar 12 procentu precizitāti tālmetienos grūti cerēt uz uzvaru. Ļoti reālas cerības saglabāt vietu pirmajā piecniekā ir BK «Dartija» basketbolistiem. Viņiem konkurenci var radīt «Mārupe/kas jauns.lv» basketbolisti. Iecavniekus gaida ļoti smaga nedēļa. 5. martā Iecavā ieradīsies turnīra līderi «Fenikss», kuriem pašlaik ir tikai viens zaudējums. Ja BK «Dartija» neizdodas uzvarēt šo spēli, bet tuvākie sekotāji uzvar savas divas spēles, tad 7. martā viesos cīņā ar «Mārupe/kas jauns.lv» izšķirsies, kura komanda iekļūs piecu labāko vidū. Spēlē pret «Jūrmalas SS» baušķenieku sastāvā punktus guva: Kārlis Zeiberts - 14, Arnis Simsons - 13, Toms Vilks - 13, Rihards Niedra - 7 (7 atlecošās bumbas), Nauris Metnieks - 7, Artis Voiteks - 6, Mārcis Žabovs - 6, Edgars Bitinas - 1, spēlēja arī Māris Skrējāns.