Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Lasītāji iesūta savus ieteikumus Bauskas novada populārāko sportistu nominācijām 15

Gatavojoties 14. decembrī plānotajam Bauskas novada sportistu sumināšanas sarīkojumam «Sporta laureāts», šogad «Bauskas Dzīve» dod iespēju laikraksta un portāla lasītājiem pašiem ieteikt kandidātus balsošanai par novada populārāko sportistu. Ieteikuma vēstules gaidām līdz 7. novembrim.Ieteikt kandidātus balsošanai par Bauskas novada populārāko sportistu varat piecās nominācijās: populārākais sportists, populārākā sportiste, populārākais sporta veterāns, populārākā sporta veterāne un populārākā sporta spēļu komanda.Visi lasītāji tiek aicināti sūtīt uz redakciju populārāko sportistu kandidatūras kopā ar informāciju par sportistu vai vienību sasniegumiem 2012. gadā, uzskaitot panākumus Latvijas valsts mēroga čempionātos un sacensībās, kā arī starptautiskās sacīkstēs. Katrā nominācijā drīkst iesūtīt tik daudz Bauskas novada kandidātu aprakstu, cik vien var atrast. Līdz 7. novembrim vēstules var sūtīt uz «Bauskas Dzīves» redakciju pa pastu, adrese: Rīgas ielā 51, Bauskā, LV-3901 vai e-pastu: uldis.varnevics@bauskasdzive.lv. Pirmās vēstules redakcijā jau ir saņemtas. Pateicamies aktīvākajiem mūsu lasītājiem un sporta cienītājiem un gaidām nākamos jūsu sūtījumus.

Pievieno komentāru

Komentāri 15

JA BŪTU KAUT MAZĀKĀ INTERESE PAR SPORTISTU SANIEGUMIEM , TAD TĀDU PROBLĒMU NEBŪTU. DATORU LAIKMETĀ JA NEVAR IEVADI'T REZULTĀTUS , TAD ŠĀDAS NOMINĀCIJAS NAV VĒRTS BALVOT , TAISIET TUSIŅUS OKEI!

pirms 7 gadiem, 2012.11.10 22:31

Šādu aptauju var rīkot valsts līmenī,bet ne novadā to pierādīja 2011.gada laureāts.Organizātoriem situācija jāapzinās, vēlaties novērtēt sportu kā nozari, vai pievilkt ķeksīti un saorganizēt tusiņu. Tiem kuri nopieti trenējas paliek rūgtas mieles.Vai grūti gada garumā izvērtēt sportiskos sasniegumus pēc noteiktām ranga sacensībām un uzrādītajiem rezultātiem ? Šim pasākumam vajadzētu kalpot sporta attīstībai objektīvi izvērtējot sasniegto.

pirms 7 gadiem, 2012.11.08 19:26

Ingus

Pagājušo gadu uzvarētāji bija nevis pēc sasniegumiem sportā, bet pēc ietekmes Bauskā. Žēl :(

pirms 7 gadiem, 2012.11.08 13:57

?

Kā vērtē sporta izcilniekus pēc saniegtiem rezultātiem , vai sava ago?

pirms 7 gadiem, 2012.11.06 14:36

atbilde

Pagaidi pagaid, tu esi tik nekrietns un nelabojami slims! Tik pat neapdomīgs esi tēmas aizsācēj! Slēpjoties aiz nikiem tevi tāpat var atpazīt. Sportā izcilnieku pulkā tu nedrīksti nonākt tava paša ego dēļ! Lai jauka diena Bauskas Dzīvei un Ūbelei!!!

pirms 7 gadiem, 2012.11.06 12:36

domu grauds

Lai nebūtu šī ļembasta Bauskas dzīve varētu ieteikumus no lasītājiem pieņemt gada garumā, nominācijās mēneša populārākais sportists (e) ģimenes utt, vai kaut kā citādi. Tad sasummēt pa mēnešiem labākos. Pēdējā mēnesī AVĪZE pirms apbalvošanas izvirza kandidātu sarakstu , lasītāji nosaka labāko. Ūbele , lai skaita plusiņus un mīnusiņus par labu vai sliktu saviem izredzētajiem !!!!!!! Atkritīs šis murgs, kas katru gadu arvien vairāk ved uz nkurieni.

pirms 7 gadiem, 2012.11.06 10:44

negaidi negaidi

Mes neesam pakalpini, mes esam- varenie sportisti! svitru kodsllllllllllllllllllllllllllllllllllll allo!

pirms 7 gadiem, 2012.11.05 15:54

Pagaidi pagaid

Pagājušo gadu,kad Indriksonu un Mašinsku gimeņu pārstāvji netika ne pievienas uzvaras nominācijās,kurām bija izvirzījuši paši sevi,kā labākie sportisti,labākie treneri,labāka komanda. Ateceries Varnevica kungs,ka tad pēkšņi uzradās sportistiskās gimenes uzvarētāji-šīs abas gimenes,kaut aptaujā tādas nominācijas nebija,bet mums Bauskas novadā ir ļoti daudzas sportiskās gimenes.KURĀM LIEDZA ŠO PRIEKU,tikt aptaujā....tātad Ūbele,lai godinātu savus roklaižus,izdomāja pēkšņi tādu nomināciju. Būsim,tad godīgi un uzreiz pateiksim,kādas nominācijas pēdējā momentā uzpeldēs,lai Inga spētu savus pakalpiņus apsveikt. :))

pirms 7 gadiem, 2012.11.05 15:24

benitai

Redz, ka gribam!!! Lietussargu, kaktusu un daudz bucas.

pirms 7 gadiem, 2012.11.05 14:59

Benita

Ko jus visi gribat tas davanas, ka ta trakojat.

pirms 7 gadiem, 2012.11.05 12:05

Kas liedz uzrakstīt tavuprāt izcilākos un nosūta uz redakciju? Palūdz anketā iekļaut + un - (kā vēlēšanu biļetenā) un pie Ūbeles ieliec - :) Un ja dikti neticība māc, aizej uz redakciju, apjautājies vai tavs izvirzītais kandidāts ir tur, kur tu vēlies redzēt, varu derēt, pat ar kafiju vēl pacienās un nebūs melnā dusma sevī jākrāj.

pirms 7 gadiem, 2012.11.05 10:12

Biruta

Ja ir sporta laureāts,tad to nosaka pēc sportista labākajiem rezultātiem,ja populārakais,tad pēc aptaujas,ko veic Bauskas dzīve. Varnevica kungs,tātad aptaujā jūs noteiksiet populārākos sportistus starp rakstīt gribētājiem,bet,kur tad atkal paliks tie sportisti,kuriem ir labākie saniegumi sportā??? Katru gadu Indriksons,Graudiņš,Mašinskis,Ūbele un Co.,cilvēki,kuri paši ir sporta padomē, sevi izvirza un viens otru apbalvo... Varbūt beidzot vienu gadu tomēr noteiksiet Bauskas novada ,,Sporta laureātu,, pēc augstākajiem sportistu sasniegumiem Latvijā,pasaulē. Beidziet vienreiz to Ūbeles teātri!!!

pirms 7 gadiem, 2012.11.04 23:29

Sports