Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mārtiņš un Jānis Podžus būs Vācijas kluba «Bayer Dormagen» biedri 3

Ar jauno 2010. gadu Mārtiņš un Jānis Podžus būs Vācijas tenisa kluba «Bayer Dormagen» biedri.

Abi tenisisti ir izturējuši pārbaudes periodu, kas ilga no septembra līdz 13. decembrim, kad puiši kopā ar tēvu un treneri Aldi Podžu atgriezās Latvijā. Jaunieši paguva apmeklēt mācību stundas Vecsaules pamatskolā un kopā ar klasesbiedriem nosvinēt Ziemassvētkus. Šāds režīms ir bijis neierasti viegls, atzīst brāļi. Dormagenas pilsētiņā, kur viņi dzīvo un trenējas, diena sākas pulksten sešos un pirmais divu stundu ilgais treniņš ir pulksten astoņos. Tad seko neilga atpūta, un atkal divas stundas jāveltī nodarbībām tenisa kortos. Pēcpusdienā pārmaiņus ir skrējiens vai citi fiziskās sagatavotības treniņi. «Obligāti ir staipīšanās,» bilst Mārtiņš. Piektdienās puiši kortā tiekas ar kluba «Bayer Dormagen» spēcīgākajiem tenisistiem. Līdzās dēliem ir tēvs un arī treneris Roberts Gūtmanis. Puiši un treneri ir apmierināti ar sporta bāzi, kurā ietilpst seši slēgtie korti un 17 korti laukā. Nodrošināts arī labs serviss, vienīgi par maltītēm jāgādā pašiem. Tenisistu mamma Anta saka: «Viņi jau kļuvuši par speciālistiem ēdiena gatavošanā.»  Viņa arī precizē, ka jaunajā gadā dēli piedalīsies Latvijas U-16 izlases sastāvā Eiropas ziemas komandu čempionāta kvalifikācijas sacensībās Norvēģijā. Ja vien varēs saskaņot nodarbību grafikus, iespējams, ka brāļi startēs arī Latvijas čempionātā, taču galvenais viņiem ir sacensības Vācijā. Šeit viņi iesaistās pieaugušo turnīros, lai gūtu rūdījumu un cīņu pieredzi.  Tenisistiem jau ir savs aģents, kurš gādā par sponsoru piesaisti. Sākotnējā piesardzība, ar kādu Podžus ģimene uzņemta Vācijā, ir atkausēta. Tagad jātrenējas, jāsaudzē veselība, lai gūtu panākumus un tādējādi arī justos stabilāk «Bayer Dormagen» klubā.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

no Iecavas

Alvi izturibu, deliem gribasspeku un veiksmi.
Jums izdosies un busiet labakie, jo Latvija nav ladina un Janim un Martinam lidzvertigu tenisistu.
Moldavija var nometni uztaisit ja ir vismaz kas tur lidzi taviem Sumaheriem.

pirms 9 gadiem, 2010.01.03 00:15

atbalstītāja

Lai Jaunais gads Jānim un Mārtiņam nes jaunas veiksmes un uzvaras. Ir tikai jāpriecājas par Jāņa un Mārtiņa neatlaidību, izturību. Lai abiem vecākiem izturība un tikpat liela ticība savu dēlu veikumam. Turieties!

pirms 9 gadiem, 2010.01.02 16:01

Sports