Negaidītu klupienu Valmierā piedzīvo FK «Bauska» 1

Negaidītu klupienu sestdien,17. janvārī, Valmierā piedzīvoja FK «Bauska», ar rezultātu 3:5 zaudējot florbola komandai «Valmiera», ziņo portāls sportacentrs.com .Lai arī baušķeniekiem ir zināmas sastāva problēmas, spēlē pret pēdējās vietas īpašniekiem - «Valmieru», viņi noteikti bija favorīti.  Astotajā minūtē viesi atklāja spēles rezultātu (1:0), bet 16. minūtē vēlreiz izvirzījās vadībā - 2:1. Mača turpinājumā vadības grožus pārņēma valmierieši - pirmais periods noslēdzās neizšķirti (2:2), bet 45. minūtē "Valmiera" jau vadībā ar 3:2.  52. minūtē FK "Bauska" vēl spēja panāk izlīdzinājumu (3:3), tomēr mājinieki nesalūza - 54. minūtē Ivaram Laktiņam uzvaras vārti, bet 58. minūtē tas pats Laktiņš ar vēl vienu precīzu metienu nofiksēja spēles galarezultātu - 5:3.