Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Organizē slēpošanas krosu visām paaudzēm 3

Bauskas novada dome sadarbībā ar Latvijas Nacionālo karavīru biedrības Bauskas nodaļu aicina visus ziemas sporta draugus 6. martā uz slēpošanas krosu Vecsaules silā. Šīs sacensības būs veltītas pulkveža Oskara Kalpaka piemiņai. Trase ved cauri skuju un lapu koku audzēm. Šo slēpotāju taku ir veidojis un jau vairākus gadus bez atlīdzības kopj baušķenieks Herberts Mucenieks. Viņš cer, ka šoreiz sarosīsies arī tie slēpošanas cienītāji, kuri līdz šim nav devušies interesantajā distancē. Trīs kilometru garumā mijas skuju un lapu koku audzes, ir arī mainīgs reljefs – mazi pacēlumi un nokalnes.Bauskas novada domes sporta nodaļas vadītāja Inga Ūbele precizē, ka slēpošanas krosa atklāšana būs 6. martā pulksten 12.15. Bērniem līdz desmit gadu vecumam paredzēti sniega figūru veidošanas svētki. Vēlama iepriekšējā pieteikšanās, zvanot pa telefonu 25949709.Šajās sacensībās tiek gaidīti dalībnieki gan no Bauskas, gan no citiem novadiem. Vērtējums būs individuāli un arī komandām vienā vecuma grupā (viena sieviete, viens vīrietis). Atļauts slēpot tikai klasiskajā stilā. Sacīkstes risināsies šādās vecumā grupās un distancēs: līdz 14 gadu veci zēni un meitenes – 3 km; 15 līdz 34 g. v. jaunieši un pieaugušie – 6 km, tikpat vecas daiļā dzimuma pārstāves – 3 km; 35 līdz 49. g. v. vīrieši – 6 km, sievietes – 3 km; 50 g. v. un vecāki veterāni – 6 km, veterānes – 3 km.Pirmo vietu ieguvēji individuālajā vērtējumā visās vecuma grupās saņems medaļas un pārsteiguma balvas, tāpat arī komandu vērtējumā. Latvijas Nacionālo karavīru biedrība dāvās ceļojošo kausu komandu sacensību uzvarētājiem vecumā grupā, kurā startēs visvairāk dalībnieku.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

sniegs

Galvenais strādāt uz vadību un zīmēties- viss būs okei.

pirms 9 gadiem, 2010.03.03 21:39

....

Tu tāda padebila izklausies! saprašana pavāja, bet galvenais jau žulti izgāzt..neveksminiece:(

pirms 9 gadiem, 2010.03.02 14:35

....

Ubelei atkal paveicies, kāds atkal noorganizē viņas vietā. Dzimusi zem veiksmes zvaigznes... ja kas nesanāks vainos organizatorus, kā florbolā....

pirms 9 gadiem, 2010.03.02 13:55

Sports