Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pirmais turnīrs Vecumniekos priecē volejbolistus un fanus 3

Vecā ezera kausa izcīņas sacensības 20. jūnijā Vecumniekos kopumā pulcināja teju divus desmitus komandu. Šis bija pirmais turnīrs nesen iekārtotajos trīs smilšu laukumos.Vecumnieku novada sporta darba organizators Ivars Sproģis informēja, ka kuplākais pludmales volejbola spēlētāju skaits bijis līdz 40 gadu vecu vīriešu grupā, volejbolisti saradušies no tuvienes un tālienes. Trīs laukumos izvērsās spraigas cīņas, un jaundibinātās balvas vispirms saņēma dāmas un kungi, kuri vecāki par 40 gadiem. Priecīgas bija Vecumnieku volejbolistes, jo spēja pārvarēt bijību pret sāncensēm no Ikšķiles. Abām komandām līdz pat izšķirīgajai spēlei bija tikai uzvaras. Lielo kausu saņēma Vita Kaniņa, Zane Saudorga un Egija Caune. Egija atzina, ka pie trenera Aiņa Plūmes gūtās iemaņas nav zudušas un Vecumnieku sieviešu komandai tagad lietpratīgus padomus sniedz Pēteris Plūme. Trešajā vietā ierindojās Valles komanda, kuru vadīja sporta darba organizatore Ina Semjonova.40 gadu un vecāku kungu grupā spēcīgākā bija zemnieku saimniecības «Īslīči» vienība, kas jau iespēlējusies Lielās balvas turnīrā. Galveno balvu saņēma Aldis Ukstiņš, Jānis Vastlāvis un Alfrēds Graudiņš. Bauskas komanda «Ruļļi» ieņēma otro vietu, Neretas vīri – trešo.Līdz 40 gadu vecu vīriešu grupā cīņas ieilga pēcpusdienā. Labākā bija Vecumnieku komanda, kurā spēlēja brāļi Aivars un Atis Petruševici, Pēteris Plūme. Volejbolisti sacīja, ka jaunajos laukumos jūtas ļoti labi. Valdis Baranovs jau vairākus gadus dzīvo un strādā Lielbritānijā, internetā sekojis līdzi Vecā ezera pārvērtībām. «Gandrīz vai neticēju savām acīm, skatot, cik lieliski tagad sakārtots ezera krasts,» atzina Valdis. Pozitīvs vērtējums par sporta bāzi un atpūtas iespējām bija arī Jaunjelgavas, Bauskas volejbolistiem un Ikšķiles dāmām. Pēc izsvīšanas laukumā daudzi veldzējās Vecā ezera ūdenī.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

sportists

Laimīigie Vecumnieki ! Tāda bāze un tik daudz volejbolistu ! Laba skaudība. Neskar ne krīze nekas cits, ja grib sportot un ir gribētāji. Ivar, lai jums labi spēlējas šajos laukumos, būsim bieši viesi, ja aicināsiet.malači.

pirms 9 gadiem, 2010.06.21 19:27

ivarss

Paldies Bauskas vīriem, bija ļoti patīkami viņus redzēt Vecumnieku smilšu volejbola laukumos!

pirms 9 gadiem, 2010.06.21 10:25

Sports