Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rudens skrējienā Iecavā divreiz vairāk dalībnieku nekā pērn 3

Sestdien tradicionālajā skrējienā «Iecavas rudens 2012» piedalījās ap 70 sportistu, divreiz vairāk nekā pērn, portālu informēja tiesnese Irisa Korčagina.Pirmie mazā apļa trasē devās 11 pirmsskolas vecuma bērni, kurus atbalstīja gan vecāki, gan sporta skolas «Dartija» talismans - sunītis Darts un Iecavas jauniešu iniciatīvas grupas dalībnieki.Dažs mazais skrējējs gan jau līdz startam sajutās noguris, tāpēc distanci pieveica māmiņas un tēta rokās, tomēr prieka visiem no kopīgās sportošanas tika daudz. Jaunieši bija sarūpējuši konfekšu grozu, no kura varēja pagrābties atļautu «dopingu», lai vairāk spēka.Pašvaldības jaunatnes lietu speciāliste Ginta Zaumane pastāstīja, ka skrējienā piedalās 23 Iecavas novada jaunieši, kuri vēlas aktīvi iesaistīties sabiedriskajā dzīvē. Skrējienā devās arī pašvaldības veselības koordinatore Agnese Rācene. Abas speciālistes, kuras darbu Iecavas novada domē sāka septembrī, atzīst, ka ievērojama daļa iecavnieku ir aktīva dzīvesveida piekritēji, un jācenšas iesaistīt kopīgās kustību nodarbēs arvien vairāk ļaužu.Pāris ģimenes parkā ieradās uzreiz pēc dalības Spēka dienas pasākumā Iecavas internātpamatskolas stadionā, kur izpildīja pievilkšanos pie stieņa. Ap desmit jauno sportistu uz Iecavas rudens skrējienu bija atvedusi Bauskas sporta pedagoģe Aina Indriksone. Pirms došanās distancē jaunie skrējēji kārtīgi iesildījās.Skolas vecuma un pieaugušie skrējēji distancē devās ar kopīgu startu, un bija skaidri redzams, ka no aptuveni 60 sportistu kopskaita lauvas tiesa ir bērni un jaunieši. Vīri un lielākie puiši pieveica sešus kilometrus, pārējie - divus.Sportiskie iecavnieki un kaimiņu novadu ļaudis tiek gaidīti arī rudens velobraucienā «Dzīvo aktīvi», kurš notiks 13. oktobrī. Tā maršruts vēl tiks precizēts.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

skaužu

iecavnieki malači, neraud, ka jāsporto sestdienās, kā Vecumnieku jaunieši.

pirms 7 gadiem, 2012.10.08 14:26

Ginta Zaumane

Paldies visiem jauniešiem no Inicatīvas grupas, kuri atbalstīja ideju par piedalīšanos šajā skrējienā un sestdien ieradās pierādīt - mēs esam aktīvi, mēs esam gatavi atbalstīt citu rīkotās aktivitātes un ienest tajās savu ideju artavu, savu līdzdalību! :)

pirms 7 gadiem, 2012.10.08 10:51

patiesi

Iepriecina patiesā informācija.Īrisa ,nesaprotam kāpēc šogad uz pusi vairāk, pēc pagājušā gada preses informācijas izskatās ka deviņas reizes mazāk.Paldies organizatoriem!!!

pirms 7 gadiem, 2012.10.07 09:39

Sports