Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sals slēpotājus nebiedē 6

Pēc vairākiem gadiem atkal tika sarīkotas Bauskā slēpošanas sacensības. Bauskas pilskalnā sestdien, 23. janvārī, bērnu un jauniešu konkurencē uzvarēja Codes pagasta sportisti.Krietnais sals nebija nobiedējis 25 slēpotājus, kas uz Bauskas novada atklātajām sacīkstēm distanču slēpošanā bija ieradušies no pilsētas, Codes un Gailīšu pagasta, Vecumnieku novada Skaistkalnes un Iecavas novada, «Bauskas Dzīvi» informēja Bauskas novada domes sporta darba organizatore Inga Ūbele.Codiešu panākumi bērnu un jauniešu slēpotāju vidū skaidrojami ar Codes pamatskolas sporta skolotājas Lindas Jakutāvičas lielo ieguldījumu gan mācību darbā, gan pašai vedot bērnus uz sacensībām, saka I. Ūbele. Tā kā atsaucība bijusi ievērojama, viņa plāno, ka Bauskas novadā varētu sarīkot vēl vienu slēpotāju sacīksti, ja vien sniegs saglabāsies un nebūs pārāk auksts. Arī šoreiz kāds desmits aktīvās atpūtas cienītāju bija atnākuši līdz starta vietai Ķirbaksalas tuvumā, tomēr aukstuma dēļ distancē nedevās.Lai arī dienas vidū valdīja mīnus 17 grādu sals, sportistus, tiesnešus un līdzjutējus sasildīja ugunskurs un karsta tēja. «Izveidotā trase pilskalnā paliek, to var izmantot visi slēpotgribētāji,» liek pie sirds I. Ūbele. Arī Bauskas stadionā iebraukta 300 metru gara slēpošanas trase.Rīkotāji pateicas baušķeniekam Herbertam Muceniekam par palīdzību trases sakārtošanā, Modrim Indriksonam no Gailīšiem par tiesāšanu, Zigurdam Jankovskim par ugunskuram sagādāto malku. I. Ūbele pieļauj, ka nākamreiz sportisti varētu sabraukt Vecsaules silā, kur trasi uztur H. Mucenieks. Iecavas sporta skolas direktore Baiba Gāga informē, ka Iecavas parkā šogad jau otrās atklātās slēpošanas sacensības paredzētas 20. februārī. Jau vēstīts, ka pagājušajā svētdienā Iecavas parkā sacentās ap 40 slēpotāju. UzvarētājiVecumā līdz 13 gadiem: Silga Ose, Matīss Gaiķis (Code);14 – 34 gadus veci slēpotāji: Liāna Priede, Andis Sidorovs (Code);35 – 49 gadus veci sportisti: Rita Berežkova (Bauska), Egils Kaupe, (Iecava);Grupa 50+: Anna Pakalna (Iecava), Alfrēds Graudiņš (Viesturi).

Pievieno komentāru

Komentāri 6

cerība

Cerēsim , ka nākošo reizi būs vairāk dalībnieki. Lielā novadā tik maz dalībnieku Ļoti žēl , ka jaunatni neredzam slēpojot.

pirms 9 gadiem, 2010.01.25 10:41

fane

Kaupe gan bija baigi foršais, žēl, ka neielikāt bildi.

pirms 9 gadiem, 2010.01.25 09:39

malejs

Super, ka kaut kas tads notiek, nakamreiz centishos piedalities.

pirms 9 gadiem, 2010.01.25 09:21

tiktak

Bet jūs paši, "novadiņš" un "Ese"??? ..- tik vien ziniet kā svešā zupā spļaut .. urlas

pirms 9 gadiem, 2010.01.24 21:00

Ese

Patīk virsraksts:D Pie plusiem neviens taču neslēpo

pirms 9 gadiem, 2010.01.24 19:46

novadiņš

Jā , baušķenieki slinki slēpotāji, ja nebūtu sabraukuši novadnieki , tad būtu skumji.

pirms 9 gadiem, 2010.01.24 14:49

Sports