Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Smilšu volejbola mači noslēgušies 8

Vasaras volejbola parāde noslēgsies šīs nedēļas nogalē Viesturu pagasta «Īslīčos», kur sveiks Lielās balvas turnīra laureātus. Šo sacīkšu organizators Alfrēds Graudiņš gaida volejbolistus svētdien, 5. septembrī, nevis sestdien, kā bija plānots iepriekš. Pie Graudiņu mājām iekārtotie smilšu laukumi ir iecienīti jau ilgus gadus, bet tagad jāiztur aizvien plašāka konkurence. Šajā vasarā tīkla bumbas spēlētājiem ir bijusi tāda sacīkšu izvēle kā nevienu iepriekšējo sezonu, saka Bauskas novada sporta centra «Mēmele» galvenā speciāliste Inga Ūbele un nosauc jaunatklāto bāzi Rundāles novada zemnieku saimniecībā «Līdumnieki». Tieši šeit bija organizētas Bauskas novada atklātā čempionāta pirmā posma sacensības. Dalībnieku skaita ziņā šo posmu pārspēja Vecumniekos organizētais. Spēlētājiem palicis atmiņā, ka šeit bijušas ekstrēmākās cīņas, jo pēc lietus uz laukumiem vēl nebija izsusējušas peļķes. Arī Mežotnē, kur 29. augustā risinājās novada čempionāta noslēguma posms, bija raizes, ka lietavas var traucēt. Taču paveicās, un gan veterānus, gan pieaugušo komandas vēsās šaltis neķēra. Kopumā novada atklātajā čempionātā bija pieci posmi, ieskaitē summēja trīs kārtās uzrādītos rezultātus. Cīņas risinājās jau pieminētajās četrās vietās, kā arī pie Pilsrundāles vidusskolas. Ideja jau bija laba, atzīst ilggadējie smilšu volejbola cienītāji baušķenieki Bogdans Kohanovskis un Mihails Gorškovs. Taču, viņuprāt, nākamajā sezonā rūpīgāk jāpārdomā sacīkšu kalendārs un arī novada čempionāta nolikums, jo sacīkstes sekojušas cita citām un nav bijis iespējams pagūt tur, kur gribējies. Interesanti, ka novada atklātajā čempionātā visos piecos posmos piedalījies tikai Gailīšu pagasta volejbolists Jānis Jirgensons.  Kopumā dalībnieku bijis daudz, taču lielākā daļa izmēģinājuši spēkus vienā vai pāris posmos. Dažiem bijuši objektīvi iemesli, daži izvēlējušies pašiem izdevīgākas sacīkšu vietas, neizbraucot no mājām. Tas attiecas uz Codes tīkla bumbas cienītājiem, kuriem ierastas spēles savā laukumā.  FaktiBauskas novada atklātā čempionāta smilšu volejbolā labākās komandasPieaugušo grupā: 1. vieta - Uģis Dombrovskis un Guntis Mašinskis, Oļegs Arsentjevs un Gatis Feldmanis, Kristaps Jakuška un Artūrs Zaķis.  Veterānu grupā: 1. vieta - Vilnis Zariņš, Boriss Muravjovs, Jānis Jirgensons, 2. v. - Bogdans Kohanovskis, Mihails Gorškovs.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

blefs

Vai tad vēl pūš miglu ? Jā ērtības maksā dārgi. Diezgan ilgi uz citu rēķina parazitējusi žēl , ka deputāti izliekas par beigtiem un turpina atļaut viņai blefot.

pirms 9 gadiem, 2010.09.02 09:49

ttt

jā,jā interisanti,kāpēc Ūbele vēl nav noņemta no amata,jo viņa taču neko nedara,ja vienīgi pūš miglu acīs deputātiem un aiziet pēc algas!!! Visu darbu viņas vietā paveic pagasta sporta organizātori!!!!

pirms 9 gadiem, 2010.08.31 21:41

Pērtiķis

Varbūt vajadzētu arī padomāt, par kārtīga pludmales volejbola laukumu iekārtošanu Bauskas centrā, nevis tādu bedri, kā pie stadiona (pie Mūsas krasta)!?!

pirms 9 gadiem, 2010.08.31 15:56

tā bija

Voļja beidzot arī pasaka kā ir. Ārijas laikā Bauskā viss notika. Pilsētā katrs, gan vecs , gan jauns atrada sev interesantas sporta nodarbes. To neviens neaizmirsīs.

pirms 9 gadiem, 2010.08.31 15:28

voļja

Guntis organizē par velti,bet Ūbelei par viņas nepadarīto darbu(Bauskas novada čempionāts notiek citos novados,Rundāles,Vecumniekos,kur to organizē vietējie) maksā lielo algu,bet es nesaprotu,kāpēc jāsponsorē citu novadu sports??? Bauskas pilsētā ir pludmale,kur organizēt pludmales volejbolu,Codē ir laukums....jā,bet tam ir jāpieliek darbs,vieglāk ir izbraukt uz citu padarītā darba augļiem...drīzāk Ūbele ir jānoņem par savu pienākumu neveikšanu,bet ne Āriju....

pirms 9 gadiem, 2010.08.31 14:18

volejs

Malači zemnieki, Ūbelei ir par ko atskaitīties. Labi visiem , bet ar tiem nolikumiem katru gadu klibo.

pirms 9 gadiem, 2010.08.31 10:30

Sports