Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sporta skolas audzēkņiem labs sniegums ziemas sacensībās vieglatlētikā 5

Bauskas bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēkņi rāda lielisku sniegumu ziemas sacensībās vieglatlētikā, un arī šīs nedēļas nogalē piedalās Rīgas atklātajā čempionātā. Trenera Ivara Zilgalvja audzēknis Reinis Krēgers Latvijas čempionātā septiņcīņā junioru grupā ieguva sudraba godalgu. Treneris uzskata, ka rezultāts varēja būt vēl labāks par 4806 punktiem, ja sportistu netraucētu saaukstēšanās un iesnas. Vairākās disciplīnās, tostarp augstlēkšanā, Reinis sasniedzis personiskos rezultātus. Iegāzusi tāllēkšana, kad pirmajā mēģinājumā par vienu centimetru pārkāpts atspēriena dēlītis, un izdevies 6,60 metru tāls lidojums. Nākamajos mēģinājumos lecot piesardzīgāk, rezultāts bijis 6,13 m.Daudzcīņnieku sacensības risinājās vienlaikus ar Latvijas čempionātu soļošanā visās vecuma grupās. Treneris Ilmārs Saulgriezis pauda prieku par Ritvara Paļuļa uzvaru piecu kilometru soļošanā junioru grupā. Valsts čempions distanci veicis 23 min 34 s.Tikpat garā distancē Jānis Strautiņš kļuvis par vicečempionu pieaugušo grupā (22:28). Sportists, spītējot sniegotajai ziemai, cītīgi strādājis treniņos, janvārī nosoļojot vairāk par 600 kilometriem. Savās vecuma grupās bronzas godalgu ieguvuši Raivo Saulgriezis un Ruslans Smolonskis. Kristīne Beļūne meiteņu sacensībās viena kilometra distancē bijusi sestā. Vēl citi jaunie sportisti ziemas sacīkstēs kāpuši uz goda pjedestāla. Jaunākās grupas audzēkne Solvita Dzilnava Jēkabpilī, pārvarot 1,43 m augstumā novietotu latiņu, saņēmusi zelta medaļu, kā arī sudrabu lodes grūšanā. Elīna Freimane bijusi otra ātrākā barjerskrējienā. Vecākās grupas meiteņu sacensībās Daila Žukauska (trenere Līga Macarauska) sasniegusi personisko rezultātu - 2,20 m ieguvusi zelta medaļu. Viņai arī otrā vieta augstlēkšanā. Mairis Martinovs kārtslēkšanā uzrādījis trešo labāko rezultātu. Pavisam nedaudz līdz bronzas medaļai pietrūcis Lienei Rotbergai un Elīnai Ratkus, Jānim Nirem.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Vecais nieks

Indriksone nesaprasta sporta fanātiķe, varbūt ne ar tām labākajām metodēm ... bet lūdzu iesakiet labāku.... vai Ūbeli, kas nevienu dienu nav nostrādājusi ne par treneri, nerunājot par skolotāju, vai Grantiņa , kas ar meliem un pierakstījumiem sev karjeru bīdija... visu cieņu Vecumnieku treneriem un pasniedzējiem, kas klusi un pamatīgi dara savu darbu . Žēl, ka Aina nestrādā Vecumnieku novadā -kopējiem spēkiem rezultāti būtu redzami.

pirms 9 gadiem, 2010.02.05 18:31

Utops

Atkal sporta skola? Tur tacu nekas vairs nav, ko lieki rakstit.

pirms 9 gadiem, 2010.02.05 08:47

saprotu

Solvitas un Elīnas trenere ir Aina Indriksone. Tik labi rezultāti meitenēm, vai tad tie nav sasniegumi, vai tas nav treneres nopelns?

pirms 9 gadiem, 2010.02.05 08:33

nesaprotu

Bauskas sporta skolas viegatlētikas trenerei Indriksonei ir vislielākā slodze,divreiz lielāka kā pārējiem treneriem un alga,bet redzam,ka rezultātu viņai nav...kārtējais Grantiņas atbalsts draudzenei....

pirms 9 gadiem, 2010.02.04 22:31

spartists

Tie jau gandrīz visi Vecumnieku novada audzēkņi ! Kāds tur nopelns Bauskas sporta skolai ?

pirms 9 gadiem, 2010.02.04 19:03

Sports