Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sporta svētki cilvēkiem ar īpašām vajadzībām iegūst starptautisku skanējumu 2

Bauskas atjaunotajā stadionā 15. maijā uz ikgadējiem sporta svētkiem savus domubiedrus, draugus un līdzjutējus pulcināja Bauskas invalīdu sporta un rehabilitācijas biedrība.Šajā reizē Bauskas novada pirmie pavasara sporta svētki cilvēkiem ar īpašām vajadzībām ieguva starptautisku skanējumu, jo kopā ar bijušajiem kolēģiem no Rundāles un Vecumniekiem un draugiem no Dobeles, Krāslavas, Siguldas un Tukuma dalībnieku pulku kuplināja viesi no Lietuvas Republikas Pluņģes pilsētas. Šādu informāciju «Bauskas Dzīvei» sniedz Inga Ūbele, Bauskas novada sporta centra «Mēmele» galvenā speciāliste.Sporta svētkus atklāja ar dalībnieku parādi un novada domes priekšsēdētāja Valda Veipa uzrunu. Svētku programmā bija iekļautas pielāgotas fiziskās aktivitātes iedzīvotājiem ar dažādām invaliditātes grupām.Reģistrējoties visi svētku dalībnieki saņēma piemiņas nozīmītes. Kopumā desmit sporta disciplīnās iesaistījās vairāknekā 130 dalībnieku.Visos sporta veidos atsevišķi tika vērtēti bērni, cilvēki ratiņkrēslos, vīrieši un sievietes. Mazie sportisti saņēma diplomus un saldumu balvas, savukārt pieaugušie dalībnieki tika apbalvoti ar medaļām un diplomiem, veiklības stafetēs startējušie saņēma piemiņas kausus un saldās balvas.Par svētku dalībnieku ēdināšanu rūpējās zemnieku saimniecība «Strīķeri».«Svētki izdevās labāki, nekā biju cerējis. Priecēja gan tas, ka šogad tie pulcēja rekordlielu dalībnieku skaitu, gan tas, ka ciemos atbrauca ciemiņi no Lietuvas. Viņiem šeit ļoti patika,» notikumu vērtē invalīdu sporta un rehabilitācijas biedrības «Bauska» priekšsēdētājs Ilgonis Rencis.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

vietējais

Ja ciemiņi tiek aicināti, tad par viņiem ir jārūpējās . Rencis pats savas komandas apdāvināja ar kliņģeriem, bet par ciemiņiem nepadomāja. Ja patiešām trūkst organizatoriem līdzekļu, tad neaiciniet. Neērti bija skatīties kā pusdienās mūsu viesi pēdējie stāvēja rindā, neviens no mūsu cilvēkiem ar viņiem kopā nebija .Nepatīkami, bja klausīties kā Rencis dalībnieku klātbūtnē "audzināja " savus padotos. Galvenais paši sevi neaizmirsa arī pēc noslēguma.

pirms 9 gadiem, 2010.05.17 21:49

Vilis

Ūbeles kundzei jāpalīdz piestrādāt pie organizatoriskā Rencim. Starptautiskais skanējums nebūt nebūs tas labākais.

pirms 9 gadiem, 2010.05.16 18:26

Sports