Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sports Mežotnē pulcē izturīgākos 2

Dalībnieku skaits Mežotnes sporta svētkos sestdien, 17. jūlijā, bija nedaudz mazāks kā pērn, taču ovācijas un uzmundrinājumi saņemties nebūt nebija klusāki. Virves vilkšanā visskaļāk izskanēja vecsaulietes Ausmas Vizules vārds. Lai gan 60 gadu vecajai dalībniecei nācās cīnīties pret savu vedeklu Mežotnes pagasta pārvaldes kultūras darba organizatori Ingu Mauriņu, kā arī citām daudz jaunākām sāncensēm, viņa šajā disciplīnā palika nepārspēta.Līdztekus klasiskajiem sporta veidiem, kā futbols, basketbols un šautriņu mešana, svētkos katram gribētājam bija iespēja izmēģināt spējas arī neparastākās fiziskās aktivitātēs. Pirmo reizi mežotnieki iemēģināja iešanu ar zārdu jeb konstrukciju, kas vizuāli atgādina cirkuli. Pārvietošanos ar to nodrošināja spēja strādāt vienā ritmā ar pārējiem komandas locekļiem, kuriem, savelkot un atlaižot virves, vajadzēja koriģēt kustības ar zārdu. Pagasta sporta darba organizētājs un ugunsdzēsējs Guntis Mašinskis mežotniekiem bija sarūpējis ar savu profesiju saistītu stafeti. Tajā sešiem komandas dalībniekiem vajadzēja savienot šļūteni ar mehānisku sūkni, ar kuru no dīķa tika sūknēts ūdens. To ar precīzu strūklu vajadzēja raidīt īpašā mērķī. Traktoru «John Deere» spēcīgākās komandas pārvilka pāri basketbola laukumam ātrāk par 20 sekundēm. Meitenes to paveica 24 sekundēs. Komandas «Kolhozs» dalībniekam Iļjam Artemjevam visvairāk patikusi traktora vilkšana. Svētkus kopumā puisis vērtē pozitīvi, taču kaut ko vajadzējis pamainīt: «Visa diena šādā karstumā ir nedaudz par traku.» Tam piekrīt arī I. Mauriņa, kura ir pārliecināta, ka nākamgad komandu bumbu spēles noteikti rīkošot atsevišķā dienā.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

iļja

bet populārāko un masveidīgāko MEŽOTNES sporta veidu- cīņu, Guntis atkal ignorēja,labāk paša spēlētais volejbols,komandai nav ne panākumi valstī,ne novadā...jo to spēlē viņš ,Mežotnes sporta organizātors un pārējie sporta veidi,lai ari Latvijas čempioni(CĪŅA) Guntim ir neatbalstāmi!!!

pirms 9 gadiem, 2010.07.18 21:00

Sports