Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Startē Bauskas novada jaunatnes olimpiāde 5

Uz sacensībām 13. maijā ieradušās komandas no visiem bijušā Bauskas rajona novadiem. Favorītu skaitā pirmajā dienā uzreiz ierindojās Iecavas, Vecumnieku un Bauskas 1. vidusskolas jaunie sportisti. B grupā 100 metru skrējienā zēniem pārliecinoši uzvarēja Rūdolfs Toniks. Jaunais sportists stāsta: «Mājas darbs ir izpildīts. Ziemā cītīgi esmu trenējies, tāpēc arī cerēju uz labu rezultātu. Uztrauca nedaudz tas, kā pieradīšu pie seguma, jo Iecavā trenējamies uz cietā, šeit ir mīkstāks. Rezultāts - 11,44 sekundes, esmu apmierināts. No konkurentiem spēcīgākais bija skolasbiedrs Dairis Feldmanis, kurš ilgi turējās līdzi, bet finišā spēka nedaudz pietrūka. Piedalījos arī lodes grūšanā ar labu rezultātu, metu arī šķēpu.»Vecumnieku vidusskolas komanda tradicionāli ir spēcīga mešanas disciplīnās. Treneris Ivars Zilgalvis slavē savējos: «B grupā lodes grūšanā un diska mešanā uzvarēja Jānis Nire. Labs rezultāts Rolandam Plēsniekam tāllēkšanā - 6,17, ceram uz augstiem rezultātiem šķēpmešanā. Augstlēkšanā puisis ir Latvijas ziemas spēļu čempions.» Vecumnieki cer arī uz labu Reiņa Krēgera sniegumu. «Es gan esmu apslimis un nestartētu ar pilnu spēku.  Galvenās sacensības būs šīs nedēļas nogalē - Baltijas jauno vieglatlētu sacīkstes. Paskriet grūti, bet šķēpmešanā gan tikko uzrādīju savu labāko rezultātu - 55,33 metri.» Kamēr Vecumnieku vidusskolas audzēkņi met šķēpus, tikmēr 1500 metru skrējienā pārliecinošu uzvaru gūst Bauskas 1. vidusskolas 11. klases audzēknis Vitālijs Ganu. Mazāko izglītības iestāžu pārstāvji atzīst, ka grūti sacensties ar sporta skolu audzēkņiem. Griķu pamatskolas pedagoģe Ināra Klimoviča saka: «Uz augstiem rezultātiem neceram. Bet mūsu skolēniem galvenais ir piedalīties.» Saistībā ar sacensībām visas dienas garumā ne visi ir pārliecināti, ka šis formāts attaisno sevi. Mazākie skolēni sāks cīņu tikai plkst. 16 vakarā. Gan skolotājiem, gan arī audzēkņiem garā diena būs nogurdinoša, it īpaši tiem, kas atbraukuši ar autobusiem. Tomēr finansiāli šāda sistēma ir ievērojams ietaupījums. Lielākā daļa aptaujāto uzskata, ka par divu dienu olimpiādes lietderību jārunā pēc sacensībām. 14. maijā sacīkstes turpināsies. Pirmie ieradīsies brīvās cīņas sportisti, kuri svēršanos sāks jau plkst. 9. Savukārt plkst. 10 sāksies vieglatlētikas četrcīņa «Draudzība». Sporta namā «Mēmele» plkst. 10 sacentīsies florbola komandas, bet dienu iepriekš šajās pašās telpās spēlēs basketbolisti.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Fui

Visu cieņu Grantiņas kundzei, bet tik daudz laika un cieņas jau sportistiem varēja atvēlēt kā parakstīt diplomus!

pirms 9 gadiem, 2010.05.17 17:40

ari visu noorganizet ir darbs,bet saurai pierei jau to nesaprast un tadam,kas to nav izbaudijis - ari ne !Nenobrinities,ka tadiem amurgalvam LSPA izsniedz diplomus ?

pirms 9 gadiem, 2010.05.16 20:52

222

Kad visu treneri padarījuši,tad ari pati Biruta parādās,uzstājas it kā viņa šo darbu ir veikusi. Pie gatava visi varoņi!

pirms 9 gadiem, 2010.05.16 00:33

iā iā

no "mazajām" skolām arī atveda bērni labas vietas! par to prieks!

pirms 9 gadiem, 2010.05.14 07:58

Sports