Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sutīgā diena nemazina sportisko azartu 11

Bauskas novada svētku sportiskā daļa sestdien, 7. augstā, pulcināja visu četru novadu pārstāvjus. Bija vērts rīkot atklātās vasaras sporta spēles, atzīst sporta centra «Mēmele» galvenā speciāliste Inga Ūbele.«Kuplā skaitā ieradās sportisti no Iecavas, Rundāles un Vecumniekiem, rundālieši bija pieteikti itin visos sacīkšu veidos,» piebilst speciāliste. Lielā stafete ar mazāk sportiskiem, bet gan vairāk atraktīviem elementiem bija sava veida iesildīšanās pirms īstajām cīņām par medaļām. Sešiem katras komandas pārstāvjiem vajadzēja izpildīt savu uzdevumu, piemēram, lēkt maisā, puišiem pārnest meiteni, kas iesēdusies vanniņā, un finišēt pārvietojoties ar īpašu bumbu. Visas komandas šos vingrinājumus veica žigli, taču ātrākie bija mežotnieki, kuri apsteidza codiešus un arī Vecumnieku novada pārstāvjus. Pēc jautrās stafetes sākās cīņas vieglatlētikā, šautriņu mešanā, šaušanā ar pneimatisko šauteni, volejbolā, basketbolā un minifutbolā. Ļoti daudz dalībnieku pulcināju svaru stieņa spiešana guļus, un gan vienai daļa dāmu, gan arī stiprajam dzimumam šie bija pirmie mēģinājumi spēka pārbaudē.  Baušķeniece Antra Spale sacīja, ka viņu konsultējis draugs, un svaru stieņa spiešana neesot tik vienkārša, kā tas no malas izskatoties. 14 iecavnieku bija ieradušies, lai sacenstos vasaras režīmā. Dažs no darba tūdaļ devies uz sacensībām. Mārim Rāzmanim pašlaik ir atvaļinājums un viņš, strādājot Zviedrijā, nav pametis novārtā iecienīto sporta veidu. Arī Sandis Preimanis nesūdzējās par karsto laiku un piebilda, ka ierasts ilgi gaidīt līdz startam. Skatoties, kā jaunie izdara pirmos mēģinājumus, viņš sprieda, ka varbūt šim sporta veidam pievērsīsies vēl vairāk interesentu. Šo sacensību galvenais tiesnesis Juris Červids precizēja, ka kopumā ir sacentušies pussimt dalībnieku. Ina Stāmere bija uzaicināta iekļauties Rundāles novada dāma basketbola komandā, kuru kopā sauca lauku uzņēmēja Vēsma Veģere, nežēlojot laiku sportošanai arī karstākajā ražas novākšanas periodā. Inas dēls arī bija sportotāju vidū.Sporta spēļu atklāšanas parādē izteiksmīgākie bija Ceraukstes pagasta ļaudis, kurus varēja labi pamanīt, jo visiem bija galvas rotas ar garām zaķu ausīm. Ceraukstiešiem tika pasniegta īpaša balva par noformējumu. Pagasta pārvaldes vadītājs Viesturs Janševskis bija gandarīts par savējo atsaucību, jo neviens nav bijis īpaši jāskubina. Liene Ruķere strādā liellveikalā «Rimi» Anniņmuižā, Ceraukstē dzīvo viņas bērns. Liene priecājās, ka ir iegadījusies brīvdiena un varējusi sportot kā skolas gados - skriet, izcīnīt medaļas. Roku cīņā viņai arī paveicās. Kaut arī sportisti svīda pamatīgi, tveicīgā dienu nemazināja cīņas azartu.  

Pievieno komentāru

Komentāri 11

Raimo

Vai maz iespējams par sporta pasākumu uzrakstīt stulbāk?
Viena tante teica bla bla bla .......

pirms 9 gadiem, 2010.08.12 19:26

kas katram

Ir speciālisti, kas palīdz žurnālistiem atspoguļot rezultātus, bet ja tādu nav tad kaut kas žurnālistiem jāraksta.

pirms 9 gadiem, 2010.08.09 20:59

Moris

Ja ko nezini, aizej uz RIMI Anniņmuižā un pajautā Lienei Ruķerei!

pirms 9 gadiem, 2010.08.09 14:13

grib zināt

Vai kāds var pastāstīt kaut ko vairāk , jo diktam gribas zināt, kādi rezultāti , kaut ko sportisku, jo taču sporta mači.

pirms 9 gadiem, 2010.08.09 10:46

Fui

Jā, pēdējā laikā Bauskas žurnālisti neprot atspoguļot būtisko, stāsta par kādiem cilvēkiem, kā nu kurš atbraucis un ko domā, bet mums interesē, kas notika sporta laukumos, nevis kāda domas. Pilnīgi riebjas lasīt, sāciet rakstīt konkrēti.

pirms 9 gadiem, 2010.08.09 08:26

kas kuram

Šo V : Tie, kas gribēja stadionā šajā dienā sportot - to arī darīja, bet, kam gribējās "padzert" - tā ir viņu problēma (tautā saka - cūka dubļus vienmēr atradīs!)

pirms 9 gadiem, 2010.08.08 22:41

V

Parastas atrakcijas ar dzeršanu un spaidīšanos.Sports ir pilnīgi kaut kas cits.

pirms 9 gadiem, 2010.08.08 13:12

?

Tās bija spota spēles vai atrakcijas? Tekstā minēts, ka sporta spēles. KAS TAS PAR KOPVĒRTĒJUMU?

pirms 9 gadiem, 2010.08.08 12:42

Daavizz

Jā, kopvērtējumā uzvarēja "labākais" ;D

pirms 9 gadiem, 2010.08.08 10:57

aktieris

Liels nopelns speciālistei par atrakcijām.

pirms 9 gadiem, 2010.08.07 23:16

Sports