«Swedbank» basketbola līgā baušķeniekiem uzvara un zaudējums

Uzvara un zaudējums - tāda ir «Swedbank» Latvijas Jaunatnes basketbola līgas spēļu bilance Bauskā 30. martā. Pirmie cīņā ar «Ādažu» jaunajiem basketbolistiem laukumā nāca Bauskas bērnu un jaunatnes sporta skolas B2 grupas basketbolisti. Lai arī turnīra tabulā Bauska ir augstāk, tomēr šoreiz necīnījās centra spēlētājs no Uzvaras vidusskolas Nauris Vārpiņš. Seši sportisti laukumā bez labākā cīnītāja pēc bumbām - tas solīja grūtu cīņu. Līdzīga spēle arī turpinājās līdz pašām beigām. Baušķenieki ieguva divu punktu pārsvaru - 63:61.  Viesu metiens bija neprecīzs, un turpinājumā «Ādažu» jaunie spēlētāji cīnījās taktiski nepareizi, ļaujot spēlēt mājiniekiem. Nikns par to bija arī viesu treneris, kurš tā arī pajautāja saviem spēlētājiem: «Vai jūs patiesi vēlaties, lai spēle tā arī beigtos?» Sekoja pārkāpums, un baušķenieki realizēja vienu soda metienu. Viesi ņēma minūtes pārtraukumu, bet izspēlētā kombinācija bija neveiksmīga - trīspunktu metiens neizdevās precīzs, un mājinieki pirmajā spēlē svinēja uzvaru ar 64:61.A grupas spēles sākums liecināja, ka arī šajā spēlē var cerēt uz uzvaru. Baušķenieki ieguva pārsvaru, bet pamazām to pazaudēja, un trešajā ceturtdaļā viesi rezultātu izlīdzināja. Pēdējā ceturtdaļā «Ādaži» ieguva pat septiņu punktu pārsvaru, bet baušķeniekiem izdevās atkal panākt neizšķirtu. Spēles izskaņā tomēr veiksmīgāki bija viesi. Pēdējās cerības trīspunktu metiens nebija sekmīgs, tāpēc zaudējums ar vienu punktu - 58:59. A grupas komandām tā bija pēdējā spēle šosezon. Visdrīzāk, ka otrās divīzijas centra A grupā «Bauska» arī paliks sestajā vietā. Savukārt B2 un C2 grupas spēlētājiem Bauskā 10. aprīlī paredzēta cīņa ar spēcīgo «Arkādijas» komandu. B2 vienība pašlaik atrodas sestajā vietā savā grupā, bet C2 - otrajā vietā. Divas spēles ir paredzētas Iecavas jauno basketbolistu komandām. A grupas spēlētāji atrodas astotajā vietā grupā un nākamās nedēļas nogalē spēlēs divas dienas - sestdien ciemos ar «Ādažiem» un svētdien mājās ar «Rīdzene2» komandu. B1 un B2 grupās «Iecavai» ir trešā vieta. C1 grupā pašlaik ir ceturtā vieta un ir cerības uz trešo vietu. Arī C2 grupā iecavnieki ir trešajā vietā.