Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vallieši sportos modernā stadionā 5

Valles vidusskolas stadionā pabeigti rekonstrukcijas darbi, un ceturtdien, 28. oktobrī, tos vērtēja objekta pieņemšanas komisija.Mācību iestādei tagad ir lielisks nodrošinājums ar sporta bāzi, saka Vecumnieku novada domes izpilddirektors Guntis Kalniņš. Darbus veica SIA «RRKP būve» no Aizkraukles, un tai izdevies labi īstenot arhitektes Guntas Kursītes projektu, atzina komisijas dalībnieki. Sīkas iebildes bija par labiekārtošanas darbiem, iespējams, pavasarī būs nepieciešams sakārtot zālienu. Turpmāk jaunieši un Valles iedzīvotāji varēs izmantot jauno futbola, basketbola un divus pludmales volejbola laukumus. Skolas audzēkņu nodarbības vieglatlētikā notiks uz sintētiskā seguma četriem skrejceļiem, kuru apļa garums ir 330 metru. Savukārt taisnē varēs sacensties gan 100 metru, gan arī 100 metru barjerskrējienā. Izveidoti arī lodes grūšanas, diska mešanas un citu vieglatlētikas disciplīnu sektori. Vallieši jau izmanto jaunu sporta halli, kur sporta kluba «Vecumnieki» volejbola komanda uzņem sāncenšus no Latvijas Nacionālās līgas čempionāta. Rekonstrukcijas kopējās izmaksas ir 143 tūkstoši latu. Viena daļa līdzekļu piesaistīti, īstenojot projektu, kas ieguvis ES Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai piešķirto finansējumu, lai sakārtotu infrastruktūru. G. Kalniņš precizē, ka pašvaldības līdzdalība ir pārsniegusi 25 procentus, jo darbu veikšanai bijis nepieciešams papildu ieguldījums. Tādējādi pusi izmaksu veido publiskais finansējums, bet otra puse ir pašvaldības ieguldījums. Valliete Silva Bērenfelde uzskata, ka tagad skolas audzēkņi varēs sasniegt labākus rezultātus vieglatlētikā. Trenējoties veclaicīgā bāzē un pēc tam piedaloties sacensībās modernos stadionos, viņasprāt, ir sarežģīti sabalansēt sniegumu. Pēc rekonstrukcijas vietējās vidusskolas teritorija arī vizuāli ir kļuvusi pievilcīgāka.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Nesaprot

Ka tik beigās nav tā ka paši vallieši sportot netiks uz šī stadiona tāpat kā hallē.
Halle tika celta,lai sportotu.. tā nav pietiekami noslogota-paši vallieši sportot netiek (ja nav naudas ) luuk tā.

pirms 8 gadiem, 2010.11.07 15:59

Lasītāja

Nesaprotu, kā īpaši Bauskas stadionam būtu Jūs jāsauc sportot. Kas grib, brīvi tur iet nūjot, skriet utt. Jura, neesmu Tevi tur redzējusi....

pirms 8 gadiem, 2010.10.30 11:15

jura

Bauskas stadions nesauc ļaudis uz sportošanu . Nez kāpēc bieži ir tukšs. Varbūt Valle stadiona noslogojumu atrisinās citādi.

pirms 8 gadiem, 2010.10.29 21:44

Kvazimodo

Varētu padomāt, ka Bauskā stadions domāts priekš kamieļiem :D

pirms 8 gadiem, 2010.10.29 16:50

Sports