Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Volejbolā viss sākas no jauna 4

Noslēgušās Bauskas novada volejbola atklātā čempionāta priekšsacīkstes vīriešu komandām. Noskaidrotas piecas vienības, kam pievienosies pagājušā gada uzvarētāju trijnieks - Vecumnieku, Rundāles, Mežotnes pirmās komandas - un savā starpā sadalīs vietas no pirmās līdz astotajai. Labākā vienība saņems trenera Aiņa Plūmes piemiņas kausu, kas kopš pagājušā čempionāta glabājas Vecumniekos pie pirmās komandas.Čempionāta galvenais tiesnesis Guntis Mašinskis informē, ka vienības, kas priekšsacīkstēs neiekļuva piecu labāko skaitā, aizvadīs vēl vienu spēļu kārtu cīņā par gandarījuma kausu. Komandu pārstāvju sanāksmē, kas Bauskā notika 29. martā, vienojās, ka spēles atsāksies pēc Lieldienām. Punktu skaitīšana sākas no jauna abās grupās.Labāko astoņniekā pirmo reizi ir iekļuvuši Vecsaules pirmās komandas volejbolisti. Pagasta sporta dzīves organizators Aivars Andreika spriež, ka, «reāli vērtējot meistarību, diezin vai augstāk par piekto vietu varēsim tikt». Viņš arī uzsver, ka šajā sezonā apstākļu sakritība pavērusi ceļu uz labāko vienību grupu, jo priekšsacīkstēs nav piedalījusies Gailīšu pagasta komanda, kas līdz šim ir bijusi sīksta konkurente.  Vēl vecsaulieši lepojas ar to, ka šajās sacensībās un Latvijas Tautas sporta asociācijas ziemas čempionātā viņi iztiek paši ar saviem spēkiem, nepieaicinot labus spēlētājus no citurienes. G. Mašinskis bilst, ka komandu skaits salīdzinājumā ar iepriekšējo sezonu ir kuplāks. Vecumniekiem, pirmo reizi arī Vecsaulei un Mežotnei ir pieteiktas trīs vienības, savukārt Rundālei - divas. Tādējādi rūdījumu gūst arī mazāk pieredzējuši volejbolisti.Sieviešu turnīrā sacenšas sešas vienības, precizē G. Mašinskis. Pirmā apļa noslēgumā labāko trijnieks ir šāds - Vecumnieku, Rundāles un Mežotnes pirmā komanda. Dāmām priekšā vēl viena kārta, kurā katrai komandai būs vēl piecas spēles. Bauskas novada sporta centra «Mēmele» galvenā speciāliste Inga Ūbele informē, ka atklātais volejbola čempionāts pulcina kuplāko dalībnieku skaitu salīdzinājumā ar citiem sporta veidiem.  Novada atklāta čempionāta priekšsacīkšu rezultāti vīriešu komandām   VIETAKOMANDA  PUNKTI 1. Īslīce 29 2.Vecsaule I  283. Vecumnieki III 26  4. Code I23  5. Vecumnieki II23 6.  Code II 19 7. Mežotne III 138.  Mežotne II12  9.Vecsaule III 10  10.Rundāle II  10 11.Vecsaule II  4 

Pievieno komentāru

Komentāri 4

irOk

Kāpēc gan ierobežojums? Ja var tikt komandas objektīvi nākamajā kārtā ar godīgu spēli, tad viss ir kārtībā..citiem ir uz ko tiekties ;)

pirms 9 gadiem, 2010.04.17 17:18

ivarss

Nesatraucies, nākošgad no Vecumniekiem būs viena, vai nebūs vispār neviena komanda.

pirms 9 gadiem, 2010.04.04 23:00

interesanti

kas tad par nesaskaņām pēc pirmā apļa, vai kāds ir abižots?
http://volley.postfactum.lv/?info=3

kādam kompeti atņēma!?

Vecumniekiem jāliek komandu ierobežojums, kas var iekļūt nākošajā kārtā.
nākosgad izdomās uzlikt vēl kādu komandu, un beigās sanāsk, ka savā starpā spēlē Vecumnieku komandas.

pirms 9 gadiem, 2010.04.01 14:48

Sports