Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Zelta medaļas izcīna Vecumnieku volejbolistes 21

Bauskas novada atklātā volejbola čempionāta finālā sievietēm labākā bija Vecumnieku novada pirmā komanda, kas 25. aprīlī Codes pamatskolas sporta zālē uzvarēja Rundāles novada volejbolistes.Rundālietes gan lika nedaudz nervozēt novada pirmajām čempionēm un viņu trenerim Pēterim Plūmem, jo trešais sets beidzās ar rundāliešu uzvaru – 26:24. Pārējos trīs setos bija šādi rezultāti: 25:20, 25:21 un 25:18.Rundāles komandas dalībniece Marita Leja tika atzīta par visa čempionāta vērtīgāko spēlētāju, un turnīra organizatori pasniedza viņai īpašu piemiņas velti.Vicečempionu treneris Vilnis Zariņš atzina, ka komanda ir spēlējusi ļoti labi, taču sāncenses rādījušas lielisku sniegumu. Vecumnieku novada pirmajā komandā spēlēja un zelta medaļas saņēma Zane Saudorga, Ina Semjonova, Vita Kaniņa, Vita Zālīte, Dana Jaunzeme, Kristīne Lauriņa un Laila Lauriņa, Egija Caune.Dramatiski izvērsās cīņa par bronzas godalgām. Mežotnes pagasta jaunās volejbolistes sacentās ar Bauskas komandu, kurā bija apvienojušās vairāku pagastu spēlētājas ar lielu pieredzi. Pirmie divi seti ar mainīgām sekmēm ritēja līdzvērtīgi, taču galotnē veiksme uzsmaidīja baušķeniecēm, kuras guva uzvaru ar 26:24. Mežotnieču viena no līderēm Laura Rozenbauma izmežģīja potīti un viņai vajadzēja meklēt ārstu palīdzību. Treneris Guntis Mašinskis aizveda volejbolisti uz Bausku, un ierastais spēles ritms pazuda. Jaunās volejbolistes daudz pieredzējušo baušķenieču pārākumu atzina trīs setos. Tas, ka Mežotnes volejbolistes palika bez medaļām, ir novada pirmā atklātā čempionāta pārsteigums. Pērn viņas izcīnīja zelta godalgas. Treneris atzina, ka čempionāta noslēguma diena nav bijusi labvēlīga, citkārt komanda rādot labāku sniegumu.

Pievieno komentāru

Komentāri 21

........

Varbūt pietiek!!!!sagaidiet tak vēl vīriešu čempionāta beigas,lai nav jāatkārtojas...

Smieklīgi,ka paši savējos peļam, nevis slavējam par rezultātiem un apmņemšanos

pirms 9 gadiem, 2010.04.28 09:56

!!!

šajā situācijā ir tā, ka pašvaldības algo cilvēku, kas bīda sporta dzīvi pašvaldībā, neskatoties uz algas lielumu cilvēks ir apņēmies darīt savu spienākumus, un ja viņš nespēj to darīt pēc labkās sirdapziņas, tad viņam nav ko darīt šajā amatā.

pirms 9 gadiem, 2010.04.28 00:32

sss

Skatītājam! Kurš to labo algu saņem Rundālē - Vilnis un Lūcija???

pirms 9 gadiem, 2010.04.27 18:35

skatītājs

HHH un ehm!Neviens te neko nemazgā un netaisas pārņemt.Darba devējam jāzin ar ko unkā nodarbojas tie kas saņem samērā labas algas.Saprotams ka draugu būšana ir pirmajā vietā, bet viss jau laukos ir kā uz delnas un nevar jau noslēpt acīmredzamo.

pirms 9 gadiem, 2010.04.27 09:53

nesaprotu

Tekstā rakstīts, ka Rundālē nav volejbola grupu ne zēniem ne meitenēm, bet Vilnis atzīts
par labāko treneri. Kādā sporta veidā viņš trenē ? !!!!!

pirms 9 gadiem, 2010.04.27 09:26

volejbols

lielu paldies jāsaka visiem treneriem...

Sevišķs paldies Vilnim,tas ir cilvēks, kurš ar sirdi un dvēseli sevi ir adevis volejbolam....
Par tādu treneri kā Vilnis citām komāndām tikai jāsapņo...
Paldies trenerīt....

pirms 9 gadiem, 2010.04.26 21:21

skarbi

to ehm
buutu interesanti uzzinaat kaadus sporta veidus komandām spēlē meitenes tālāk par a grupu, t.i. pēc sporta skolas

pirms 9 gadiem, 2010.04.26 20:21

ehm

un vai Bauskas novadā jauniešiem būtu jāprot spēlēt visi sporta veidi?? vecum, nosauc Vecumniekos vēl bez volejbola kādu komandu sporta veidu, kurā ir sasniegumi! vispirms, apdomā un tad runā!

pirms 9 gadiem, 2010.04.26 17:54

ehm

varbūt, skatītājs pārņems vadību Rundāles novadā Lūcijas vietā un parādīs, kā tad īsti jāstrādā. viegli kritizēt, grūti kaut ko pašam darīt un pierādīt, ka var labāk. skatītāj, uz priekšu! pierādi teikto un beidz runāt to, kas nav!!!

pirms 9 gadiem, 2010.04.26 17:50

skarbi

Un sākas viss no gala, mainās tikai gads un sacensību nosaukums.

Ja grib kaut ko sasniegt tad ar bumbošanos nodarbības vien nepietiek ir arī jāspēlē un daudz jāspēlē.
Tantes parādīja, ka pamatelementus nav aizmirsušas un acīs vēl ir cīņas spars, bet jaunajām vēl pamatelementi jāapgūst un nepietiek tikai ar dupsīšu grozīšanu laukumā, bet ir jāspēlē un turklāt ar azartu.

Vilnis malacis tik tiešām, žēl vienīgi ka pilsrundālē nav vairs volejbola grupas ne zēniem ne meitenēm, laikam jau to volejbolu vajag tikai vilnim.

pirms 9 gadiem, 2010.04.26 13:54

HHH

Ko varat atkal visi te ņemties!?

Malači meitenes, kas spēlē un aiztāv savas dzimtās puses titulus.

Būtu jāsumina spēlētājas, nevis jāmazgā netīrā veļa, ja jau tik gudri, tad rīkojaties un pasakat acīs nevis te melnojat citu darbus, bez kā arī čempionāts nevarētu notikt.

pirms 9 gadiem, 2010.04.26 11:43

sporta draugs

Atbilde "vecumam" .Zināt-Jaunajām spēlētājām jāpienes ūdens ir Bauskas dāmām, kuras spēja izcīnīt trešo vietu- gan bez trenera- gan bez materiālā atbalsta. Lūk tā.

pirms 9 gadiem, 2010.04.26 10:49

skatītājs

Vilnis malacis.Viņa darbam ir rezultāts. Žel tikai ka to nenovērtē kā pienākas. Visu paveikto tūliņ sev piezīmēs Lūcija Volodina.ka tas ir viņas nopelns.Kā nav kauna.Pati kā sporta organizatore pagastā nevada neko tikai liek pārējiem. Labi jau ir saņemt algu un paākstīties pasākumos,kurus saorganizē kāds cits.Tāpēc jau arī nav nekā interesanta jo nav galīgi izdomas.Savs bizness taču tuvāks par darbu soortā un attiecīgi arī medicīnā.

pirms 9 gadiem, 2010.04.26 10:04

malējais

Treneri un organizatoriem maksā algas, tas ir viņu darbs. Manuprāt maz komandas piedalījās. Vairāk vajadzētu strādāt uz jaunatni.

pirms 9 gadiem, 2010.04.26 07:06

...

Paldies visiem organizetajiem un treneriem,ka tadas sacensibas notiek un ka tiek veidotas komandas,kas var radit savu sniegumu sievieshu volejbolaa :)

pirms 9 gadiem, 2010.04.26 00:10

skarbi

laba organizācija, nav medicīnas personāla uz izšķirošajām spēlēm. :(
žēl ka šis izbojāja bronzas spēli.
Maritai laikam vairs nav nekāda sakara ar Rundāli... diemžēl...

pirms 9 gadiem, 2010.04.25 23:14

To vecums

Bauskai visas spēlētājas bija no Bauskas novada un neviena no cita pagasta nebija. Meitenes jūs esat malači apsveicu ar 3. vietu.

pirms 9 gadiem, 2010.04.25 21:16

vecums

Atkal Vecumnieki... super Bauska var ūdeni jums pienest. Pilsētai nav savu spēlētāju, jāpvienojās ar vairākiem pagastiem...kaut kāds murgs... kur Bauskai ir jaunatne? Tiesa Grantiņai ar Ūbeli nav laika sportam jāperina intrigas. Vecumnieki -zelts!

pirms 9 gadiem, 2010.04.25 20:55

Sports