Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

1.maijā Pakrojā startēs akcija „Iepazīsti kaimiņus Zemgalē!”

Mūsu kaimiņpilsētā Pakrojā otrdien, 1.maijā, tiks dots oficiāls starts Latvijas pierobežas  ceļošanas akcijai „Iepazīsti kaimiņus Zemgalē!”. Tās mērķis ir latviešus un lietuviešus iepazīstināt ar šo teritoriju tūrisma objektiem un  sarīkojumiem, portālu informē Inese Turkupole-Zilpure, Bauskas Tūrisma informācijas centra un akcijas projekta vadītāja.

Tūrisma akciju otro gadu organizē Bauskas, Iecavas, Rundāles, Vecumnieku novada pašvaldības Latvijā un Biržu, Pasvales, Pakrojas un Jonišķu rajona pašvaldības Lietuvā.  Izdotajā maršruta brošūrā pieejama informācija par 48 apskates vietām un pasākumiem. Tiem, kuriem patīk spēles elements, saņemot zīmogu akcijas vietās un iesniedzot akcijas kartes Bauskas, Biržu, Pakrojas, Pasvales vai Jonišķu Tūrisma informācijas centros līdz  27.septembrim,  būs iespēja pretendēt uz kādu no 16 balvām.

Inese Turkupole-Zilpure sīkāk paskaidro akcijas spēles noteikumus un iespējas iegūt balvas: „Astoņi dalībnieki, kuri būs apmeklējuši vismaz astoņus akcijas pasākumus vai objektus (katrā pašvaldībā pa vienam), varēs iegūt atbalstītāju veicināšanas balvas. Četri Latvijas apceļotāji, kuri būs apmeklējuši vismaz sešpadsmit akcijas pasākumus vai objektus (katrā pašvaldībā divus) varēs iegūt velosipēdu no Biržu, Pasvales un Pakrojas, Jonišķu rajona pašvaldībām. Četri Lietuvas apceļotāji, kuri būs apmeklējuši vismaz sešpadsmit akcijas pasākumus vai objektus (katrā pašvaldībā divus) varēs iegūt velosipēdu no Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novada pašvaldībām.”

Apceļošanas akcijas noslēgums ar dāvanu pasniegšanu tās ieguvējiem tiks organizēts 13.oktobrī Bauskā,  līdz ar to simboliski noslēdzot aktīvo tūrisma sezonu.
 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas