Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

20 gadus nosvinējis Īslīces SOS bērnu ciemats 7

Ar svētku koncertu, vadītāju un sveicēju uzrunām, bērnu atrakcijām un sarunām piektdien, 18. augustā, Īslīces SOS bērnu ciematā nosvinēta 20 gadu jubileja.
 
Svētku koncertu vadīja Rundāles novada speciālās pirmsskolas izglītības iestādes «Saulespuķe» psiholoģe Dzintra Lasmane un skolotāja Sandra Demme. Viņas gan pieteica programmu, gan dzīvoja līdzi visiem priekšnesumiem un komentēja notiekošo.
Svinību pirmo daļu ar sirsnību papildināja arī bērnu priekšnesumi. Viņi bija gatavojuši dejas, dziesmas un dzejoļus. Savukārt jaunieši Jānis un Andris visus pārsteidza ar savu reperu talantu, rečetējot savus sacerētos tekstus.

Pateicības vārdus un laba vēlējumus gan mammām, gan visiem darbiniekiem teica Īslīces SOS bērnu ciemata direktors Gatis Matulēvičs. Viņš īpaši sveica Ingrīdu Meierovicu, kura pašlaik ir SOS bērnu ciemata asociācijas goda biedre. I. Meierovica ir viena no tiem, kas palīdzēja sākt SOS bērnu ciemata darbību un kas ieguldījusi lielu darbu asociācijas tapšanā.

Kā jau svētkos, neiztikt bez dāvanām. Tās saņēma ikviens. Viesi ieguva magnētus ar Īslīces SOS bērnu ciemata foto. Savukārt tie, kas ieguldījuši darbu, lai bērnu ciemats pastāvētu 20 gadus, saņēma pateicības vārdus, ziedus un citas dāvanas.

Īpaši godināja četras mammas, kuras daudzus gadus savu dzīvi veltīja bērniem. Viena no mammām bija Olga Mežrauta, kura izaudzinājusi 19 bērnus.

Svētku koncertu noslēdza balonu laišana gaisā, kurus atnesa katras bērnu ciemata mājas pārstāvis. Tomēr ar to svinēšana nebeidzās. Pēcāk visi varēja brīvā gaisotnē sarunāties un baudīt svētku kūku. Savukārt bērniem bija paredzētas atrakcijas un vakarā arī putu balle.

Svinības noslēdza svētku salūts.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Līga

Vislabāk jau būtu, ja tādi ciemati nebūtu vajadzīgi...

pirms 10 mēnešiem, 2017.08.21 09:50

kaimiņš

šī ir medaļas redzamā viena puse( jeb gaišā), bet ir arī otra par kuru izvairās runāt...........

pirms 10 mēnešiem, 2017.08.21 11:07

uzvārds

nu,nu,saki...

pirms 10 mēnešiem, 2017.08.21 12:36

egle

Nu, neiztiki bez darvas piliena !!

pirms 10 mēnešiem, 2017.08.21 12:38

kaimiņam no kaimiņienes

....pie mums SOS kaimiņiem tādu kā Tu nav, nu, un ja ir otra puse, kur nav, ģimenēs arī visādi gadās...neaiztiec SOS ciematu.

pirms 10 mēnešiem, 2017.08.21 15:11

Oops

Sim ciemata it tumsa pagatne un daudzu bernu dzives saja ciemata tika izpostitas in par to jau publiski neviens nerunas..

pirms 10 mēnešiem, 2017.08.21 18:32

Vietējās ziņas