A grupas deju kolektīvi sadancos Bauskā

Ikgadējais tautas deju kolektīvu sadancis Bauskā notiks sestdien, 3. februārī. Tā informē Bauskas kultūras centra (BKC) sabiedrisko attiecību speciāliste Ilze Lujāne.

Deju kolektīvu koncertā «Divi, divi, kas tie divi?» piedalās augstākās – A grupas – deju kolektīvi, kā arī jauniešu deju kopas. Tādējādi skatītājiem koncertā ir iespēja baudīt augstas klases sniegumu. Kā ierasts, viesus šajā koncertā uzņem tautas deju ansamblis (TDA) «Jandāls». Uz Bausku solās atbraukt TDA «Rucavietis», «Ritenītis», «Uguntiņa», «Dardedze», «Kursa», arī jauniešu deju kopas «Skalbe» un «Silava». Koncertā redzēsim arī TDA «Jandāls» studijas dalībniekus un Bauskas bērnu un jauniešu centra deju kolektīvu «Mēmelīte».

«Jandāla» vadītāja Tamāra Ļisovcova «Bauskas Dzīvei» pastāstīja, ka šogad sadancim būs patriotiska pieskaņa, jo tas veltīts Latvijas simtgadei. Koncerta apmeklētājiem būs iespēja ielūkoties XXVI Vispārējos latviešu dziesmu un XVI deju svētkos. Kolektīvi izdejos priekšnesumus no uzvedumiem «Māras zeme», kas būs skatāms Daugavas stadionā, kā arī no uzveduma «Vēl simts gadus dejai». Tas svētku laikā būs skatāms arēnā «Rīga». Koncertā «Divi, divi, kas tie divi?» skatītāju vērtējumam tiks nodotas 28 dejas.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas