Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«Ābele» svin gada jubileju 4

Apritējis gads, kopš durvis vēris pašvaldības daudzfunkcionālais rehabilitācijas centrs «Ābele» Bauskā, Rūpniecības ielā 7. Gada laikā laikā, kopš sociālais dienests ir vienās telpās, tajā palīdzību saņēmušas ap 1000 personu, precizē Bauskas Domes sociālās palīdzības dienesta vadītāja Inta Baltgalve.Gada jubilejas svinībās 6. decembrī «Ābelē» bija pulcējušies teju visi centra 14 darbinieki. Apsveikumi tika saņemti no pašvaldības priekšsēdētājas Ārijas Gailes, kā arī viņas vietnieka Māra Freimaņa. Priekšsēdētāja īpaši uzsvēra atzinības saņemšanu par mērķtiecīgu darbību sociālo jautājumu risināšanā konkursā «Latvijas sakārtotākā pilsēta 2007», kas ir sociālā dienesta nopelns.«Patīkami, ka visi beidzot ir zem viena jumta. Prieks, ka budžetā varam atrast līdzekļus jaunu darba vietu radīšanai. Pagājušajā mēnesī apstiprinājām vēl vienu sociālo pedagoģi - Ainu Kļaviņu. Jauno speciālistu piesaistīšana priecē it īpaši. Redzu, ka darbs viņiem patīk un tiek strādāts ar lielu atdevi,» atklāj Ārija Gaile.«Lai iestāde zeļ un plaukst!» novēlēja priekšsēdētājas vietnieks Māris Freimanis.  «Sociālais darbs Domē aizsākās 1994.gadā, un pirmā sociālā darbiniece ilgus gadus bija Baiba Dēliņa. Kā dienesta vadītāja darbu uzsāku 2001.gadā, kad atvērts tika ''zaļais ceļš" sociālo pakalpojumu attīstībai Bauskā. Saku paldies politiķiem par attieksmi. Jūtam, ka mūsu darbs tiek izprasts un novērtēts! Tagad mūsu jau ir krietns pulciņš. Ik dienu centru apmeklē ap 20 cilvēku,» stāsta I. Baltgalve.Sociālās palīdzības dienesta dežurante Ināra Hoņina cītīgi fiksē katru notikumu. «Pērn plānojām darbu sākt 1. decembrī, taču nebija atgādāti vēl datori, tālab pirmā diena, kad centrs uzņēma apmeklētājus, bija 7. decembris. «Ābeles» ikdiena daždien nosacīti ir mierīga, bet dažreiz kā skudru pūznī,» teic I. Hoņina.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Inta Baltgalve

Paldies visiem par labajiem vārdiem!
Tikai mazs precizējums. Sociālais darbs Domē aizsākās 1994.gadā, un pirmā sociālā darbiniece ilgus gadus biju nevis es, bet Baiba Dēliņa.Kā dienesta vadītāja sāku strādāt tikai 2001.gadā. Pirms tam Domē darīju citas lietas, bet ne amatu apvienošanas kārtībā. No 2001.gada arī sākās " zaļais ceļš" sociālo pakalpojumu attīstībai Bauskā.
Paldies politiķiem par attieksmi! Jūtam, ka mūsu darbs tiek izprasts un novērtēts!
Sociālā dienesta vadītāja

pirms 11 gadiem, 2007.12.08 13:54

Iveta

Sveiciens jubilejā1 Lai meitenes arī nākamos gados paliek tikpat foršas!

pirms 11 gadiem, 2007.12.07 15:08

Lelde

Prieks par sakopto ēku, kā arī sveiciens jubilejā meitenēm!! :-))

pirms 11 gadiem, 2007.12.07 14:33

Vietējās ziņas