Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Absolventiem skan pēdējais zvans

Vairākās mūsu novadu izglītības iestādēs izlaiduma klašu audzēkņiem 12. maijā skanēja pēdējais zvans, ieskandinot mācību gada beigas un eksāmenu sākumu.

Par godu šim notikumam izglītības iestādēs tiek rīkoti dažādi sarīkojumi. Vecumnieku novada Skaistkalnes vidusskolā tradicionāli ir plašs pasākums ar īpašiem viesiem. Šoreiz ciemos ieradās nodibinājuma «Vītola fonds» dibinātājs Vilis Vītols un valdes priekšsēdētāja Vita Diķe.

Labu ceļavēju jauniešiem vēlēja skolas direktore Svetlana Vāverniece: «Šis zvans ir starts dzīvei, kurā vairs neteiks jums priekšā, ko darīt un kurp iet. Ceru, ka tālāk lepni nesīsit Skaistkalnes vidusskolas vārdu un neliksit mums sarkt.» «Vēlāk jūs atcerēsities, ka tas bija pirmais jūsu dzīves lielais panākums – pabeigta vidusskola,» pauda V. Vītols.

Jauniešus sveica arī Skaistkalnes pagasta pārvaldes vadītāja Ineta Skustā un izglītības iestādes padomes vadītāja Karīna Āķe. Paulīniešu ordeņa mūks, Skaistkalnes baznīcas tēvs Jānis Vīlaks uz šo brīdi paskatījās nedaudz arī no humora puses: «Cik atceros, ticība Dievam pieaug par tūkstoš procentiem, kad tuvojas eksāmeni.»

Absolventus sumināja arī citi skolēni. Vispirms jauniešus sveica pirmklasnieki, kurus septembrī skolā ieveda šī gada 12. klases absolventi. 8. un 11. klases skolēni pārbaudīja absolventu zināšanas. «Mēs jūs sveicam jau otro reizi. Iepriekš tas bija pirms trim gadiem, kad jūs bijāt devītie, bet mēs mācījāmies astotajā klasē,» atcerējās 11. klases audzēkņi.

Turpinājumā ziedus, dāvanas un dažādus apsveikumus izlaiduma klašu skolēni pasniedza pedagogiem un skolas darbiniekiem, pateicoties par šo gadu laikā ieguldīto darbu.

Divpadsmitie skolas karogu svinīgi nodeva 11. klasei. Izlaiduma klašu audzēkņi šajā dienā devās ekskursijā, kas ir tradicionāls Skaistkalnes vidusskolas pasākums. Šogad ceļi veda uz Biržu rajonu.


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas