Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina balsot par baušķenieces dziesmu

Dziedātājas novadnieces Sabīnes Berezinas izpildītajā dziesmā «Mājās» izskan aicinājums tālu pasaulē izklīdušajiem atgriezties mājās. Tā ir viena no 15 kompozīcijām, kas iekļuvušas Latvijas Radio 2 organizētās pop un rokdziesmu aptaujas «Muzikālā banka 2015» finālā.

Dziesmas mūzikas autors ir Raimonds Pauls, vārdus sacerējis Guntars Račs. Pirms trim gadiem šo melodiju Maestro sarakstīja diriģenta Edgara Vītola vadītajam Latvijas Universitātes jauktajam korim «Aura». S. Berezina to izpildīja kādā no televīzijas šoviem un pēc tam tā vairs netika skanējusi. Pērn, ņemot vērā fanu lūgumu, Sabīne ierakstīja šo melodiju un nodeva «Muzikālajai bankai».

«Man patīk melodija, tā ir ļoti sirsnīga, liriska. Tādu dziesmu manā krājumā līdz šim nav bijis. Pie tam es pirmo reizi izpildu Maestro komponēto melodiju. Priecājos, ka to novērtējuši klausītāji, ar saviem balsojumiem palīdzot tai iekļūt 15 labāko melodiju skaitā,» tā «Bauskas Dzīvei» pastāstīja S. Berezina.

Līdz šim S. Berezina «Muzikālās bankas» finālā iekļuvusi vairākkārt. Klausītāji atzinīgi novērtējuši viņas un Rassel kompozīciju «Dzīvo brīvi», augstu vērtējumu pērn ieguva Gata Zotova un Žannas Berezinas dziesma «Kur deg mana uguntiņa».

Izklaides producentu grupas 7 pārstāve Maija Tālberga informē, ka par dziesmām var balsot līdz 15. janvārim: «Ekspertu vērtējums un klausītāju balsojums noteiks secību, kādā sarindosies fināldziesmas un kura kļūs par 2015. gada visvērtīgāko dziesmu. Aktīvi balsojot par kompozīciju «Mājās», tai ir iespēja ierindoties arī visaugstākajā vietā.»

Dziesmu aptaujas finālā iekļuvušas šādas kompozīcijas: «Dieviņš» – Dons, «Ir tik karsts» – Jānis Stībelis, «Laika dziesmiņa» – grupa «Triana Park», «Mazais vilciņš» – Jauno Jāņu orķestris, «Mājās» – Sabīne Berezina, «Nekas jau nebeidzas» – Ivo Fomins, «Pat nejautā» – grupa «Tumsa», «Pavasaris» – Aija Andrejeva, Goran Gora, «Rīts pieneņpūkās» – Lauris Reiniks, «Silta sirds» – grupa «Musiqq», «Šūpuļdziesma» – grupa «Dabasu durovys», «Tu esi ceļš» – Mārtiņš Ruskis, «Turies» – grupa «Astro’n’out», «Viss  var mainīties» – grupa «The Sound Poets», «Ziemu apēst» – grupa «Prāta vētra».


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas