Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina lauksaimniekus uz semināriem kaimiņu novados

Lauksaimniecības kooperatīvu asociācija (LLKA) šonedēļ rīko divus seminārus lauku uzņēmējiem par komandas veidošanu un augkopību, vēstīts Valsts lauku tīkla mājaslapā laukutikls.lv.

Seminārs kooperatīvu un uzņēmumu vadītājiem par ekonomiskās darbības plāna veidošanu un darbinieku iesaisti kopīga mērķa sasniegšanā, ievērojot noteikto stratēģiju, notiks ceturtdien, 7. maijā, viesu namā Lakstīgalu ielā 3 Ķekavas novada Baložos.

Nodarbības par savstarpēji izpratni, komunikāciju un sadarbību, ideju ģenerēšanu, plāna izstrādi un maiņu, laika plānošanu un uzdevumu deleģēšanu vadīs lektore Daina Reinfelde. Semināra sākums – pulksten 10.

Otru semināru par konkurētspējīgas augkopības nozares attīstību LLKA organizē sestdien, 9. maijā,  Tajā sniegs aktuālāko informāciju par labības šķirnēm, fungicīdu efektivitāti, nezāļu apkarošanu pupu sējumos. Varēs iepazīt Latvijā selekcionēto ziemas kviešu šķirņu salīdzinājumu ar citu Eiropas valstu šķirnēm, rapšu šķirņu salīdzinājumu un piemērotību mūsu apstākļiem, alus miežu šķirņu salīdzinājumu kvalitatīva iesala ieguvei. Paredzēta tehnikas apskate. Semināra sākums – pulksten 16. Lektori būs Vija Strazdiņa, Līga Ruža, Ģirts Ozols un Aigars Laurinovičs.

Semināru rīkošanu atbalsta Zemkopības ministrija, Lauku atbalsta dienests, Lauku konsultāciju un izglītības centrs.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas