Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina nosaukt Bauskas novada labākos uzņēmējus 8

Bauskas novada pašvaldība trešo reizi rīko konkursu «Bauskas novada uzņēmēju gada balva». Pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Andra Matuļenko aicina iedzīvotājus iesaistīties labāko uzņēmēju noskaidrošanā.

Anketas atrodamas pašvaldības iestādēs: pagastu pārvaldēs, novada bibliotēkās, kultūras centrā, Tūrisma informācijas centrā. Anketu līdz 30. septembrim var aizpildīt arī pašvaldības interneta vietnē bauska.lv.

Iedzīvotāji aicināti novērtēt uzņēmēju darbību deviņās nominācijās – «Novada lauksaimnieks», «Novada tēla popularizētājs», «Novada izaugsme», «Novada jaunais uzņēmējs», «Gada pakalpojumu sniedzējs», «Gada tirgotājs», «Gada partneris», «Novada mājražotājs/amatnieks», «Skolēnu uzņēmumi».

Anketu aizpildītājiem tiek piedāvāts norādīt savu vārdu, uzvārdu un tālruņa numuru. Anketas, kuru aizpildītāji būs zināmi, piedalīsies izlozē par balvu – dāvanu grozu ar novada ražotāju produkciju.

Konkursa mērķis ir apzināt un godināt novada uzņēmējus, kuri aktīvi un godprātīgi darbojas savā nozarē, veicināt novada uzņēmēju pazīstamību, stiprināt lokālpatriotismu un piederības izjūtu.

Pērn konkursa noslēgums un uzvarētāju apbalvošana norisinājās 19. novembrī Bauskas pilī.

No iedzīvotājiem tika saņemtas 340 anketas. Labākos uzņēmējus apbalvoja septiņās nominācijās. Pašvaldības speciālbalva tika piešķirta Īslīces pagasta SIA «Baltic Dairy Board».

Pievieno komentāru

Komentāri 8

lokāldrapuļi -

- uzņēmēji uz krūts par labākā nosaukumu joprojām cīnās uz soliem parciņā aiz novada domes ēkas

pirms 10 mēnešiem, 2017.09.20 10:20

pinks

Labākie uzņēmēji ir Bauzes tirgus otrajā stāvā, kolosāla prece, kolosālas cenas, kolosāls sortiments, viss lai kļūtu par Bauskas labākajiem uzņēmējiem. Vēl var pieskaitīt zemniekus- plašas lauksaimniecības produkcijas tirgotājus, kam pašiem nav vairāk zemes par 600m2, bet kāds sortiments!

pirms 10 mēnešiem, 2017.09.24 23:58

tam var piekrist pilnībā. Un kā var būt labākais uzņēmējs, ja nevari samaksāt pat minimālo algu ? Cer uz to, ka cilvēkiem nav darba, tad strādās par ubaga grašiem. Skumji, bet fakts ...

pirms 10 mēnešiem, 2017.09.28 17:20

Hmm

Nu kategorijas tadas ka tos labakos tur nav kur pamest apaksa nemaz..

pirms 10 mēnešiem, 2017.09.29 11:41

apmeklētājs

Rātslaukuma Gatis un Elīna Semičenkovi.Ļoti garšīgs,daudzveidīgs un svaigs ēdiens.Sortiments plašs.Apkalpošana jauka,laipna,tīrs.Interjers burvīgs.Paldies šiem jaukajiem uzņēmējiem.

pirms 9 mēnešiem, 2017.10.10 12:41

Bikukikio

Labākais uzńēmējs ir bauskas RIMINI.

pirms 9 mēnešiem, 2017.10.12 22:14

Vietējās ziņas