Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina piešķirt Bauskas novada domes augstākos apbalvojumus 8

Apbalvojumu piešķiršanas padome sagatavojusi lēmuma projektu, aicinot deputātus piešķirt augstākos Bauskas novada apbalvojumus. «Bauskas Dzīvi» par to informē padomes sekretāre Andra Matuļenko.

Bauskas novada pašvaldības apbalvojumu «Mūža ieguldījums» ieteikts piešķirt Bauskas invalīdu un rehabilitācijas biedrības «Bauska» vadītājam Ilgonim Rencim. Iedzīvotāju grupa aicinājusi godināt I. Renci par viņa ieguldījumu novada sporta dzīves organizēšanā un veicināšanā.

Apbalvojumu «Mūža ieguldījums» rosināts piešķirt Bauskas kultūras centra ilggadējam direktoram Jānim Matisonam. Uzteikti viņa nopelni Bauskas novada kultūras jomas izaugsmē un novada vārda popularizēšanā Latvijā.

Divām personām ieteikts piešķirt Bauskas novada pašvaldības apbalvojumu «Bauskas novada Goda pilsonis». To paredzēts pasniegt bijušā Bauskas rajona skolotāju kora «Daina» mākslinieciskajam vadītājam Gido Kokaram. Novada iedzīvotāji rosinājuši godināt G. Kokaru par viņa ieguldījumu skolotāju kora «Daina» sniegumā un Bauskas novada koru muzikālās kultūras attīstīšanā.

Par ilggadēju godprātīgu ieguldījumu Bauskas novada attīstībā un nesavtīgu sabiedrisko darbu apbalvojumu «Bauskas novada Goda pilsonis» rosināts piešķirt ilggadējam Bauskas novada pašvaldības darbiniekam Voldemāram Čačam.

Deputātiem Bauskas novada domes sēdē ceturtdien, 30. jūnijā, būs jālemj par šo apbalvojumu piešķiršanu. Suminātajām personām tos paredzēts pasniegt Bauskas novada svētkos Bruknā 2. jūlijā.

Apbalvojumu piešķiršanas padome atbalstījusi atzinības rakstu piešķiršanu SIA «Zemgales Mutes veselības centrs» zobārstēm Mārītei Lazdai, Dainai Biķerniecei un Anitai Fārnestei. Mediķes uzteiktas par profesionālu, godprātīgu un nesavtīgu darbu jauniešu veselības veicināšanā.

Par augstu profesionalitāti un prasīgumu jaunatnes izglītošanā un audzināšanā atzinības raksti piešķirti Vecsaules pamatskolas skolotājām Daigai Stangvilai, Jeļenai Buligai un Ingai Cepurei. Savukārt šīs pašas skolas pedagogiem Guntim Abražunam, Sarmai Kukutei, Dacei Mašēnai par ilggadēju profesionālu pedagoga darbu un sabiedrisko aktivitāti piešķirti pateicības raksti.

Ar atzinības rakstu par ieguldījumu audzēkņu sagatavošanā sportiskiem sasniegumiem un izglītošanā par veselīgu dzīvesveidu apbalvots Pamūšas speciālās internātpamatskolas skolotājs Ivo Petrokaitis. Savukārt restaurācijas uzņēmumam SIA «Intarsija» atzinības raksts un 100 eiro naudas balva piešķirta par godprātīgu darbu un aktīvu sadarbību ar Bauskas novada pašvaldību nozīmīgu kultūrvēstures pieminekļu atjaunošanā.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

yes

Rencis, Matisons, Čačs tiešām to ir pelnījuši, lieliski cilvēki..visu cieņu.

pirms 2 gadiem, 2016.06.29 12:39

FORŠI

Vislielākie nopelni ir Voldemāram Čačam. To man neviens nepastrīdēs , tik cilvēcīgu , darbīgu , godaprāta cilvēku novadā atrast grūti. Lai Tev veselība, esi tik pat cilvēcīgs un nedaudz piebremzē atstāj kādu darbiņu pārējiem.

pirms 2 gadiem, 2016.06.29 21:35

io

Jaunsaules meiteņi arī pelnījuši. Mums nemaz i padomi nevajag, mēs jau apsveicam!!!!

pirms 2 gadiem, 2016.06.30 08:52

J.

Neasaprotam par ko Rencim?

pirms 2 gadiem, 2016.07.01 16:41

k

Lai Lazda pastāsta kā deviņdesmitajos skolniekiem visiem zobiem nervus izņēma, jo tā vieglāk ""saārstēt".Sertifikātu viņai atņemt.

pirms 2 gadiem, 2016.06.30 12:38

ž

pilnīgi piekrītu, jo nemaz nevajag deviņdesmitos, arī tagad vajag paklausīties kādā tonī rēc uz bērniem (jo tos apmaksā valsts), Lazda jau nu noteikti neatbilst "Mediķes uzteiktas par profesionālu, godprātīgu un nesavtīgu darbu jauniešu veselības veicināšanā.", jā šai var iedot kā špergalu par pieaugušo zobu dakterēšanu, nu tikai ne jau par bērniem. Kāds vispār izvērtē kam dot un kam nē?

pirms 2 gadiem, 2016.06.30 16:57

Vietējās ziņas