Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina pieteikt Bauskas novada pašvaldības apbalvojumam 6

Bauskas novada pašvaldība līdz 1. jūnijam aicina izvirzīt titula «Bauskas novada Goda pilsonis» kandidātus. Tā informē novada administrācijas sabiedrisko attiecību speciāliste Andra Matuļenko.

Apbalvojumu «Bauskas novada Goda pilsonis» piešķir fiziskām personām par sevišķiem nopelniem Bauskas novada labā. Tie var būt sasniegumi valsts, pašvaldības, sabiedriskajā, kultūras, izglītības, zinātnes vai saimnieciskajā jomā. Atšķirībā no citiem apbalvojumiem, šo apbalvojumu var piešķirt arī Latvijas un ārvalstu amatpersonām, sadraudzības pilsētu un pašvaldību pārstāvjiem.

Apbalvotajam pasniedz zīmi «Bauskas novada Goda pilsonis», apliecinājuma rakstu un 150 eiro naudas balvu.

Apbalvojumu «Bauskas novada Goda pilsonis» piešķir vienu reizi gadā, to pasniedz Bauskas novada svētkos. Šogad tie paredzēti 2. jūlijā Dāviņu pagasta Bruknā. Bauskas novada pašvaldības lapā bauska.lv var iepazīties ar kandidātu izvirzīšanas kārtību.

«Bauskas Dzīve» atgādina, ka tituls «Bauskas novada Goda pilsonis» savulaik piešķirts Nacionālā teātra aktieriem Lāsmai Kugrēnai-Mūrniecei un Uldim Dumpim, restauratoram Milošam Gavendam, prāvestam Jānim Zviedrānam, sabiedriskās dzīves aktīvistiem Kārlim Štelmam, Laimonim Šulcam un Valijai Ramanei, Rundāles pils muzeja direktoram Imantam Lancmanim.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Biruta

Kā var būt,ka apbalvošana ir tajā pašā laikā,kad notiek Latvijas Olimpiāde? Es taču vienlaicīgi nevaru divās vietās atrasties! Vai tiešām Bauskas novada vadība neseko Latvijas notikumu kalendāram? Kauns Ābelniekam !!! Latvijas patriote informē,ka notiks Latvijas Olimpiāde sportā no 01 līdz 03 jūlijam Valmierā,tātad Bauskas novada sportistiem vajadzēs izvēlēties vai nu piedalīties Olimpiādē vai arī kā Bauskas novada patriotiem piedalīties Bauskas novada svētkos !!!!

pirms 2 gadiem, 2016.05.11 22:39

Birutai

Pamēģini atrast vienu vasaras nedēļas nogali, kad nekur citur nenotiek kkādi svarīgi pasākumi!

pirms 2 gadiem, 2016.05.12 08:03

Vista

Olimpiāde būtu viena lieta, bet mani vairāk izbrīna tas, ka novada svētku norises laiks izvēlēts akurāt vienā dienā ar Rundāles pils dārza svētkiem. Skaidrs, ka vasarā ir tik daudz nedēļas nogaļu, cik ir, un pasākumi notiek katrā no tām, tomēr tepat kaimiņu novadā notiekošs Latvijas mēroga pasākums... Jocīgi, jocīgi!

pirms 2 gadiem, 2016.05.12 15:34

!!!!

Kāpēc Bruknā? Bruknā svēkus neapmeklēšu.

pirms 2 gadiem, 2016.05.12 08:53

Jāapmeklē !

Tāpēc,ka tur ir dievišķi, tuvāk pie Tā Kunga klāt .

pirms 2 gadiem, 2016.05.12 14:14

w

Man nepatīk Bruknas muiža,tur kaut kā nospiedoši.Visur tik tumšs un tāda dīvaina aura.Skaistkalnes baznīca ir jauka.

pirms 2 gadiem, 2016.05.12 21:16

Vietējās ziņas