Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina pieteikties Ēnu dienai 1

Skolēni var sākt pieteikties Ēnu dienai, kas šogad paredzēta 12. februārī. Biznesa izglītības biedrības «Junior Achievement – Young Enterprise Latvija» mārketinga vadītāja Sintija Lase informē, ka pieteikties iestādēs un uzņēmumos var līdz 31. janvārim.

Aktīvi šajā akcijā šogad nolēmusi iesaistīties Bauskas novada administrācija. Projektu vadītāja Laine Baha informē, ka 12. februārī skolēni varēs vērot un izzināt 13 pašvaldības darbinieku pienākumus un darba specifiku. Savas darba gaitas atklās novada domes priekšsēdētājs Raitis Ābelnieks, izglītības nodaļas vadītājs Ģirts Bernauts, datortehniķis Dainis Zvejnieks, dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Inese Dombrovska, sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļas vadītāja Aija Spriņķe, kā arī citi speciālisti.

Skolēniem šajā dienā būs iespēja izzināt arī policistu darba ikdienu. Bauskas iecirkņa vecākā inspektore Ilva Buka ziņo, ka «ēnot» varēs ceļu policistu, nepilngadīgo lietu inspektoru, iecirkņa inspektoru un atļauju sistēmas darbinieku ikdienu.

Šajā akcijā regulāri iesaistījies arī laikraksts «Bauskas Dzīve». Šogad vēlmi izzināt redakcijas darbu jau paudusi kāda Īslīces vidusskolas audzēkne.

Skolēni Ēnu dienai var pieteikties interneta vietnē enudiena.lv. Par «ēnu» var kļūt ikviens 1. līdz 12. klases skolēns. Ēnu diena ir pasaulē populāra karjeras izglītības akcija. Tās laikā skolēni apmeklē dažādas darbavietas, vairāku stundu garumā vēro interesējošās profesijas pārstāvja ikdienu. Akcijas mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām. Tas jauniešiem palīdzēs izvēlēties profesiju un atbilstīgi sagatavoties darba tirgum.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

kārtis

gribu but par enu hokejistiem, vai man bus jaslido viniem aiz muguras speles laika.

pirms 4 gadiem, 2014.01.23 12:13

Vietējās ziņas