Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina pieteikties tradicionālajām spiningošanas sacensībām Vallē

Tradicionālās spiningošanas sacensības Vecumnieku novada Valles pagasta lauku tūrisma un atpūtas parka «Makšķernieku paradīze» ūdenskrātuvē notiks sestdien, 27. oktobrī.

Lai popularizētu neolimpisko sporta veidu attīstību Vecumnieku novadā, vietējā pašvaldība sadarbībā ar biedrībām «Carp Team Latvia»,  «MB Carp Collection Latvia» un  lauku tūrisma un atpūtas parku «Makšķernieku paradīze» rīko tradicionālās sacensības spiningošanā tautas klasē.

Sacensību galvenais tiesnesis Agris Rāgs stāsta, ka šādi ir iespējams popularizēt makšķerēšanu kā veselīgu un aktīvu sporta veidu, kā arī tās sniedz iespēju dalībniekiem apmainīties pieredzē un dibināt kontaktus. 

Makšķerēšana iecerēta no krasta,neiebrienot ūdenī, vienlaikus lietojot ne vairāk kā vienu spiningu, kas aprīkots tikai ar mākslīgo ēsmas imitāciju.

mads.gif Ieskaitīti tiek noķertie asari, zandarti, stores, līdakas un sami. Izvilktos zandartus, asarus un stores tiesneši izmērīs un saudzīgi atlaidīs ūdenskrātuvē sacensību laikā. Noķertās līdakas un samus dalībnieki drīkstēs paturēt. Izvilkto zivju izmērus ierakstīs dalībnieka un tiesnešu protokolos.

Ar medaļām, diplomiem un piemiņas balvām apbalvos trīs veiksmīgākos pēc kopējā noķerto zivju garuma. Būs arī speciālbalva par sacensību laikā izvilkto garāko zivi.

Reģistrēties sacīkstēm var, aizpildot pieteikuma anketu www.makskerniekuparadize.lv mājaslapā, vai reģistrējoties klātienē pie lauku tūrisma un atpūtas parka «Makšķernieku paradīze» dežuranta vai sūtot pieteikumu uz e-pastu: burtukalps@vecumnieki.lv.

A. Rāgs uzsver, ka, reģistrējoties sacensībām, obligāti jānorāda dalībnieka vārds, uzvārds, tālruņa numurs un e-pasta adrese. «Ūdenskrātuves specifikas dēļ makšķernieku skaits ir ierobežots. Tiklīdz būs pieteikušies 60 dalībnieki, reģistrāciju pārtrauks,» pavēstīja A. Rāgs.

Anketa pieejama ŠEIT.

Dalības maksa – 5 eiro, bez maksas ir bērniem no 7 līdz 12 gadu vecumam, kā arī 1. grupas invalīdiem, uzrādot apliecības. Dalībnieku reģistrācija sacensību dienā sāksies pulksten 7. Sacensības ilgs no pulksten 8 līdz 13, apbalvošana pulksten 14.


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas