Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina uz atvērto durvju dienu saimniecībā «Pūpoli»

Kurmenes pagasta mežsaimniecības demonstrējumu teritorijā «Pūpoli» sestdien, 27. oktobrī, notiks seminārs – atvērto durvju diena.

Atvērto durvju dienas norises šajā Vecumnieku novada saimniecībā iecerētas divās daļās – seminārs un izlases cirtes apskate, portālu informēja «Pūpolu» pārvaldnieks Raimonds Mežaks.

Par Eiropas Savienības (ES) atbalstu meža īpašniekiem informēs Meža konsultāciju pakalpojumu centra (MKPC) Rīgas reģionālās nodaļas mežsaimniecības konsultante Rita Daščiora. Latvijas Ornitoloģijas biedrības (LOB) valdes priekšsēdētājs Viesturs Ķerus pastāstīs, kā iespējams īstenot mežirbei draudzīgu meža apsaimniekošanu.

Par Āfrikas cūku mēri un tā ierobežošanas iespējām informēs Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) Austrumzemgales pārvaldes inspektore Ingūna Vidnere. SIA „BSW Latvia” iepirkumu daļas vadītājs Juris Menniks klātesošajiem pastāstīs par koksnes cenām un tās ietekmējošajiem faktoriem. Semināra pirmo daļu noslēgs Pasaules Dabas Fonda direktors Jānis Rozītis, kurš iepazīstinās ar nekailciršu mežsaimniecības pamatiem, kā arī pieredzi demonstrējumu teritorijās.

Atvērto durvju dienu otrajā daļā demonstrējumu teritorijā «Pūpoli» varēs iepazīties ar jaunajiem izlases un kopšanas ciršu demonstrējumu objektiem. Tajā skaitā ar izlases cirti plantāciju mežā.


mads.gif Dalība seminārā interesentiem ir bez maksas, sarīkojuma sākums – pulksten 10, informē R. Mežaks.

Jau vēstīts, ka «Pūpolos» saimnieko ar «zaļām» metodēm, neizmantojot kailcirtes. Sadarbībā ar PDF pieredze tiek nodota citiem mežu saimniekiem, regulāri rīkojot seminārus un mežaudžu apskati.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas