Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina uz Zemnieku federācijas jubilejas kopsapulci

Latvijas Zemnieku federācijas (LZF) biedri piektdien, 27. martā, aicināti uz biedrības 25 gadu jubilejas kopsapulci Lauku konsultāciju un izglītības centrā Ozolniekos.

«Sapulcē vērtēsim pērn padarīto un atminēsimies paveikto kopā ar iepriekšējiem biedrības vadītājiem,» «Bauskas Dzīvei» pavēstīja LZF valdes priekšsēdētāja iecavniece Agita Hauka.

Kopsapulces sākums paredzēts pulksten 11. Pēc ievada uzrunām būs lietišķi priekšlasījumi par mazo un vidējo, kā arī bioloģisko saimniecību iespējām Eiropā, piena ražošanas pašizmaksu Latvijā un to ietekmējošiem faktoriem.

Pirms LZF pērnā gada pārskata un revidentes Rudītes Jaunzemes ziņojuma apstiprināšanas plānotas diskusijas par lauksaimniekiem aktuālām tēmām. Pēc agrāko valdes priekšsēdētāju uzrunām visi varēs dalīties atmiņu stāstos, aicina A. Hauka.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas